Rüyada acur görmek, çok müspet ve hayra yorulur. Rüyayı gören kişinin talihinin döneceği, kısmetinin ve işlerinin açık hale geleceği, yaşamının yoluna gireceği ve arzularının birer birer gerçeğe dönüşeceği manasına çıkar. Mutluluk, sağlık, sefahat, ağızı tadı ve zevk olmak suretiyle değerlendirmeye tabi tutulur ve rüyayı gören kişinin hayatından yana kaçmış olan dirlik, düzeninin yerine gelmiş olacağına delalet eder. Sağlık ve mülk sahibi olmak içinde huzur bir hayat yaşamaya yorumlanır.  Rüyada Acur Yemek

  Bir şahıs şayet rüyası esnasında acur yediğini görecek olursa o kimse, yapacağı güzel ve hayırlı işler yardımıyla takdir toplayacak, pek bir çok insan tarafından tebrik edilecek ve günlerce kendisisi hakkında övgü dolu sözlerle bahsedilecek anlamına gelir.

  Rüyada Acur Toplamak

  Rüyada acur toplamak, karlı işlere girmiş olmaya, elde edilen kazanç ile birikim yapacak olmaya ve gelmiş olacak ismine iyi bir şeyler yapmış olabilmek için kurulan hayalleri gerçekleştirme fırsatı sahip olmuş olmaya yorumlanır.

  Rüyada Acur Tarlası Görmek

  Rüyada acur tarlası görmek, rüyayı gören kişinin dileği gerçekleşeceğine ve bütün arzularına ereceğine delalet eder. Kişi, peş peşe birçok muvaffakiyet ve zafer sahip olacak bu vesileyle ikinci bir iş yapmış olma veya işini büyütmüş olma imkanına sahip çıkacak anlamına gelir.

  Rüyada Acur Turşusu Görmek

  Rüyada acur turşusu görmek, şahsın amaçlarına çok yaklaştığına, bu kararla ve itikatla sürdürdüğü takdirde istediği noktaya gelmiş olmayı başarmış olacağına ve önem derecesi çok yüksek işlerin başına geçeceğine delalet eder. Kişi, ileride akrabasının övünç vesilesi olacaktır.

  Rüyada Acur Turşusu Yemek

  Bir şahıs şayet rüyası esnasında acur turşusu yediğini görecek olursa, meslek yaşamında son derece başarılı olacaktır diye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin makamının ve maaşının artış göstereceğine, rekabet ettiği kişileri gerisinde bırakmış olacağına ve kendine karşı kem gözlerle bakmış olan şahısları de bertaraf edeceğine yorumlanır. Şahsın bilhassa de kazançtan yana talihinin samimi davranacağına tabir edilir.

  in A