Rüyada tane olduğunu görmek, kötü hallerde kalmış olmaya, güçlük ve zorluk çekmeye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin dinde ve namusta zayıflayacağı, iyi ve güzel tabiatlarını terk edeceği, eksik, kusurlu ve bozuk işler yapacağı dolayısıyla de gözden düşeceği ve geri programda kalacağı manasına çıkar. Bu rüya helal olmayan yollara girmiş olmaya, zinaya ve fesada düşmüş olmaya işaret eder.  Rüyada Tane Olduğunu Hissetmek

  Rüya sahibinin yaşamında değişik aksaklıkların ortaya çıkacağına ve kendinin de daha kısa yollardan daha fazla para kazanıp kar etmek için kötü işlere girmiş olacağına, bu halin ters tepmesi ile ziyan etmekle kalmayacağına bununla birlikte günahkâr olacağına delalet eder.

  Rüyada Tane Olmak

  Bir bayanın veya bir erkeğin rüyası esnasında tane olduğunu görmüş olması o kimsenin hak yolundan saparak, nefsine yenilmiş olacağına ve nefsine uyacağına tabir edilir. Rüya sahibinin Yaradan katında müspet olmayan yollara girmiş olmaktan uzak durmadan çıkar sahip olacağına işaret eder.

  Rüyada Aybaşı Olduğunu Görmek

  Rüyada aybaşı olduğunu görmekle, tane olduğunu görmek arasında fark mevcut değildir aslında ve bu nedenle her iki rüyada aynı biçimde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin desiseli işler yapacağı ve bundan kendine çıkar sağlamaya çalışacağı biçiminde tabir edilir.

  Rüyada Tane Kanaması Görmek

  Rüyayı gören kişi şayet rüyası esnasında kan görecek olursa onun rüyası artık bozulmuş anlamına gelir. Ama rüyada şayet kan yoksa ve rüyayı gören kişi tane kanaması olduğunu hissederse bu onun büyük bir yanlışlık yapacağına, saygınlığını yitireceğine ve insanlarca ayıplanacağına delalet eder.

  Rüyada Regl Olduğunu Görmek

  Rüyayı gören kişinin yanlış hareketleri sebebi ile başının ağrıyacağına, rahatının kaçacağına ve dolayısıyla de hak yolunda yaptığı hayır işlerinin de kabul olmayacağına yorumlanır. Bu rüya bununla birlikte şahsın itikadını terk edeceğine yorumlanır.

  in A