Rüyada tane olduğunu görmüş olan kimse dinine bağlı olmayan ve dini vecibelerden ırak olan birisi olmak suretiyle yorumlanır. Rüyada bir erkeğin benzerinin tane olduğunu görmüş olması yaşamta gündeme gelecek meşakkat ve soruna işaret eder. Kişinin karısı iyi huylu biriyse değerlendirme değişir ve dine bağlı oluşa delalet olunur. Rüyada tane olduğunu görmek doğru yoldan ayrılmış olmaya, dürüstlüğü elden bırakmış olmaya, Yaradan katında günah olan şeyler yapmış olma trendinde olmaya ve günah işlemiş olmaya de delalet eder. Rüyada tane olmak sağlık sıkıntılarına da işaret eder. Sağlıklı bir şahsın rüyası esnasında tane olduğunu görmüş olması bahse konu olan insanın hastalanacağına delalet ederken gebe bir bayanın tane olduğunu görmüş olması dünyaya bir erkek çocuk getirmiş olacağına delalet eder.  Rüyada Bayanın Tane Olduğunu Görmesi

  Bir bayanın rüyası esnasında tane olduğunu görmüş olması hayra yorulur. Şifa bulmuş olmaya ve çocuk maliki olmaya işaret eder.

  Rüyada Bir Erkeğin Tane Olduğunu Görmesi

  Rüyada bir erkeğin tane olduğunu görmüş olması doğru yoldan ayrılmış olarak şahsın zina yapmış olmasına işaret eder. Bu şahıs nikâhı olmayan bir kadınla cinsel bağlantıya girmiş olacak anlamına gelir.

  Rüyada Tane Kanı Görmek

  Rüyada tane kanı görmek iyi görülmemektedir, dürüstlükten uzaklaşmış olmaya, dinden kopmaya ve günah işlemiş olmaya delalet eder.

  Rüyada Karın Sızlaması Çekmek

  Rüyada karın sızlaması yaşayan şahıs malını veya parasını helal olmayan bir işe harcamış olarak, büyük bir maddi ziyana uğrayacak ve sonradan çok üzüntü duyacak anlamına gelir.

  Rüyada Kan Görmek

  Rüyada kan görmek müspet biçimde yorumlanmaz. Şahıs için hüzün, ıstırap, dert ve problem manasına çıkarken, cemiyet için de büyük badireler olacağına delalet eder.

  Rüyada Arka taraftan Kan Gelmesi

  Rüyası esnasında arka tarafından kan çıktığını görmüş olan kimse hata yoldan ayrılacak ve neticesinde doğru yolu bulmuş olacak anlamına gelir. Kan şayet rüyayı gören kişiye sürülürse helal olmayan parasını veya kazanımlarını başkasına devretecek anlamına gelir.

  in A