Rüyada afet görmek, iyi görülmemektedir ve hayırlı manalara gelmiş olmaz. Rüyayı gören kişinin yaşamının karışacağına, işlerinin bozulmuş olacağına, yaşamında fırtınalı günler gündeme geleceğine ve şahsın büyük bir çıkmazın içine düşmüş olacağına işaret eder. Şahsın yolunda giden ve sakin biçimde ilerlemiş olan hayatının dalgalanacağı, kurulu sisteminin çökeceği, elindekileri kaybedeceği, üzüntüye gireceği, zor ve sorunlu günler geçireceği manasına çıkar.  Rüyada Tabiat Hadiseleri Görmek

  Rüyada tabiat hadiseleri görmenin değerlendirmesi olayların her birine bağlı olmak suretiyle farklı biçimlerde yapıldığı gibi umumi mana itibariyle rüyayı gören kişinin yaşamında yeni bir çağ açık hale geleceği ve şahsın ömrünün en önemli olaylarından birisi sayılmış olacak değişik hadiselerin gündeme geleceği ile yorumlanır.

  Rüyada Tabi Afetleri Görmek

  Rüyada tabi afetleri görmek de tabiat hadiseleri görmek gibi yorumlanır ve rüya sahibinin yaşamında asla ummadığı anda beklemediği gelişmelerin ortaya çıkacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yaşamının kökten değişeceği ve hiçbir şeyin aynı kalmayacağı biçiminde tabir edilir.

  Rüyada Sel ve Deprem Görmek

  Rüyada sel ve deprem görmek, müjde manasına çıkar ve rüyayı gören kişinin bütün hissiyatlarını, fikirlerini değiştirmiş olacak havadislerle karşılaşacağına ve bu halin kendinde büyük fark meydana getireceğine işaret eder.

  Rüyada Kasırga Görmek

  Rüyada kasırga görmek, rüyayı gören kişi için bir ikaz mahiyetinde olduğu biçiminde kabullenilir. Rüya sahibinin riskli bir duruma ve belaya çok yakın olduğuna ve bu halin idrakine varıp kimi önlemler alım yapmadığı takdirde çok tatsız olaylarla karşı karşıya geleceğine işaret eder.

  Rüyada Kar Fırtınası Görmek

  Rüyada kar fırtınası görmek, şanssızlığın ve kısmetsizliğin göstergesidir ve rüya sahibinin hayatının olumsuz doğrultuda değişeceği, tatsız hadiselerin gündeme geleceği, uğursuzluğun peşini bırakmayacağı manasına çıkar. Mutsuz geçecek günlerin yaklaştığı ile yorumlanır. Rüyada kar fırtınası görmek, maddi ziyan, manevi yıkım yaşamaya ve sıkıntılı dönemler geçirmiş olmaya yorumlanır.

  in A