Rüyada acılı ezgi yakmış olmak, rüya sahibinin, yaşayacağı sıkıntılardan dolayı vazife olmak suretiyle verilmiş işleri aksatmış olacağına ve bu yüzden dolayı epeycedir çalıştığı işinden kovulacağına delalet edilir. Aynı vakitde, rüyayı gören kişinin, çok sevdiği ve kıymet verdiği birisinin vefat edeceğine ve bu sebeple rüya sahibinin büyük ruhsal problemler yaşayarak yaşamı ve insanları boşlamış olacağına yorumlanır.  Rüyada Acılı ezgi Yakmış olan Birini Görmek

  Rüyada acılı ezgi yakmış olan birini görmek,  rüyayı gören şahsın, kafasında kendisisi ile alakalı saçma hadiseler ve hayaller kurmuş olup onlarla ilgilendiğine yalnız artık gerçek dünyaya dönmüş olup yaşamı ve akrabası ile ilgilenmiş olması gerektiğine tabir edilir.

  Rüyada Cenaze Hanende Acılı ezgi Yakmak

  Rüyada cenaze hanende acılı ezgi yakmış olmak, görmüş olunan hanede gündeme gelecek büyük problemlerin ve sorunların basit bir biçimde çözüme kavuşacağına ve aile halkının birlik ve beraberliklerini korumuş olacaklarına yorumlanır.

  Rüyada Ölü İçin Acılı ezgi Yakıldığını Görmek

  Rüyada ölü için acılı ezgi yakıldığını görmek, yaşanılan evde büyük bir sıkıntın veya çok acı vermiş olacak bir sorununun açığa çıkacağına işaret edilir.

  Rüyada Sevilmiş olan Bir Şahıs İçin Acılı ezgi Yakmak

  Rüyada sevilmiş olan bir şahıs için acılı ezgi yakmış olmak, rüya sahibinin çok sevdiği ve kıymet verdiği birisinin vefat edeceğine delalet edilir.

  Rüyada Bağırmış olarak Ağlamak

  Rüyada bağırmış olarak gözyaşı dökmek, rüyayı gören kişinin evi içinde gündeme gelecek büyük sorunlara ve evde tartışmalara vesile olacak problemlere yorumlanır.

  Rüyada Ninni Görmek

  Rüyada ninni görmek, rüya sahibinin, insanlar arasında sergilediği hareketler ve tutumlar yüzünden küçümseneceğine ve mahcup olacağına tabir edilir.

  Rüyada Ninni Söylemek

  Rüyada ninni söylemiş olmak, rüyayı gören kişinin, çok ıraklarda ikamet eden bir yakını veya bir tanıdığı ile görüşmüş olacağına ve geçmişte yaşanılan ve üstlerinde büyük takip eter bırakmış hadiselerden bahsedip efkarlanmış olacaklarına delalet eder.

  in A