Rüyada şebekeyiz atışması görmek, özgüvenin yüksek olması yardımıyla zor durumlarla kendi kendine üstesinden gelme kuvvetine malik olamaya ve geçimini sağlama konusunda pek becerikliyecek kadar çalışkan, hırslı ve azimli hale gelmiş olmaya işaret eder. Bu rüya bununla birlikte esas manasına benzerlik gösterecek biçimde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin yaşamında değişik problemlerin ortaya çıkacağına, insanlarla arasındaki ahenkin, iyi geçimin ve muhabbetin bozulmuş olacağına tabir edilir.  Rüyada Şebekeyiz Atışması Yapmak

  Bir şahıs rüyası esnasında kendisini biriyle şebekeyiz atışması yaparken görecek olursa bahse konu olan insan öfkeyle oturur ve zararla kalkar diye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hırsının kurbanı olacağına, kendini denetleme edemeyeceği için de haklıyken haksız vaziyetlere düşeceği manasına çıkar.

  Rüyada Semt Atışması Görmek

  Rüyada semt atışması görmek, meşakkat ve sıkıntı çekmeye, işlerde muvaffakiyetsiz olmaya, borçların yükünün altında ezilmeye ve iki yakanın hiç bir şekilde buluşmamasına delalet eder.

  Rüyada Yumruk Yumruğa Atışma Etmek

  Rüyada yumruk yumruğa atışma etmek, dar gönüllü ve dar gözlü bir şahıs ile açıklanır. Mülkünden ve parasından kendinin dahi yemiş olmaya kıymış olamadığı, varlık içinde yokluk çekmiş olan, her çeşit maddi imkâna malik olduğu halde parasızlık içinde hayat geçirmiş olan birinin var olduğuna işaret eder.

  Rüyada Birine Saldırmak

  Rüyada birine saldırmış olmak, husumet yapacak olmaya, kin ve nefret beslemiş olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin hiç bir şekilde affedemediği bir şahsın veya kendini son derece sıkıntılı biçimde etkilemiş olması sebebiyle hiç bir şekilde unutmuş olamadığı bir hadisenin olduğuna tabir edilir.

  Rüyada Birinin Taarruzuna Uğramak

  Rüyada birinin taarruzuna uğramak, rüyayı gören kişinin arka tarafından yalan hata konuşmuş olan, kaba tabirle kuru sıkı atıp tutmuş olan, onu kötülemiş olan ve dedikodusunu yapmış olan bir şahsın var olduğuna işaret eder. Bıktıracak bir takım hadiselerin gündeme geleceğine ve lafların işitileceğine yorumlanır.

  in A