Rüyada gözyaşı döken bayan görmek, rüyayı gören kişinin yaşamında yer alacak ve onun için hayırlı işler yapmış olacak halis niyetli bir bayana delalet etmektedir. Bu rüya etrafınızda bulunmuş olan merhametli bir şahsa, yeni dostlar edinmiş olup onlarla beraber güzel işler yapmış olacağınıza da işaret etmektedir. Rüyada gözyaşı döken bir bayanın gülmeye başlamış olması, yakın etrafınızda bulunmuş olan bir kadının ecelinin yaklaşmasına; gözyaşı döken bir bayanın size şikayette bulunması ise gerçek hayatınızda insanların sıkıntılarını dinlemiş olup onların ferahlamalarına yardım edeceğinize işaret etmektedir. Rüyası esnasında gözyaşı döken bir adam görmek, kalbı yumuşak hane iyi huylu bir adama tabir edilir ve bu rüya sahibi konusu geçen biçimde bir kimse ile karşılaşır.  Rüyada Ağlamak

  Rüyada gözyaşı dökmek umumilikle görüş şekline göre tabir edilmektedir. Rüyada gözyaşı dökmek merhamete, kalp yumuşaklığına, inceliğe ve duyarlılığa delalet etmektedir. Rüyada sessizce gözyaşı döken şahıs, dünya yaşamının menfaatlerine ve güzelliklerine kavuşur. Sessizce gözyaşı dökmek göğüse çağırmış olarak gözyaşı dökmekten daha hayra yorulur. Rüyada gözyaşlarınızın yanağınızın üstünden akması, sevinmeye ve memnun olacağınız bir durumla karşı karşıya kalmaya; gözyaşlarınızın çoğalmış olarak tüm yüzünüzü kaplaması ise çok son derece sevindirici bir bilgi almaya işaret eder.

  Rüyada Gözyaşı döken Çocuk Görmek

  Rüyada gözyaşı döken çocuk esas yaşamda yardıma gereksinme duyan ve muhtaç vaziyetde bulunmuş olana insanların temsilcisidir. Gözyaşı döken bir çocuğu teselli ettiğinizi görmüş olmanız, insanlara karşı merhamet dolu olduğunuzun ve onlara yardım etmek için elinizden geleni yaptığınızın göstergesidir.

  Rüyada Gözyaşı döken Bayan Görmenin Psikolojik Tabiri

  Rüyada gözyaşı döken bayan, gören şahsın naif ve ince bir ruha malik olduğunu ve insanlara, tabiata ve her şeye karşı bir merhamet içinde bulunduğunu göstermiş olmaktadır. Bu şekilde bir rüya kimi zaman da şahsın içinde bulunmuş olana gözyaşı dökme dileğini de yansıtır. Gündelik yaşamında türlü sorunları olan ve bunlardan feraha ermek istemiş olan bir kişinin, bu hissiyatlarını gözyaşı dökerek anlatma istekinin dışa vurumdur.

  in A