Rüyada gözyaşı döken görmek, değişik biçimlerde tabir edilmektedir. Rüyada gözyaşı döken bir şahısı görmek umumilikle keyife ve sevince, bu mutluluğunuzu paylaşmış olacak insanlara işarettir. Rüyası esnasında gözyaşı döken bir bayan gören kimseye herhangi bir mevzuda yardım ulaşır. Bu rüya bununla birlikte tasalandığınız kimi mevzuların hayra dönüşmüş olmasına ve sorunlardan feraha ermeye işaret eder. Rüyada gözyaşı döken erkek, dünyevi yaşamta pozitif değişikliklerin yaşanmasına, şahsın karşılaşacağı iyi imkanlara kimi zaman da rüyayı gören kişinin patronuna ya da işverenine delalet eder. Gözyaşı döken çocuk umumilikle rahmet ve bolluktur. Çocuğun ağladığı miktar kadar kazanç sahip olacağınız manasına gelmektedir ve bu rüya sahibi giriştiği her hususta güzel ve mesud edici neticeler alabilir.  Rüyada Gözyaşı döken Birini Teselli Etmek

  Rüyada bayan olsun erkek olsun bir kişinin göz yaşı döktüğünü ve onu teselli ettiğinizi görmüş olmanız, herhangi bir insana yardımınızın dokunacağının ya da yakınlarınızda bulunmuş olan bir şahısı yaşamış olduğu bir dertten kurtaracağınızın göstergesidir. Bu rüya bununla birlikte şahsın bir sevap işlemiş olmasına ya da iyilikte bulunmuş olmasına, lafı dinlenir ve kendinden öğüt olan bir mertebeye yükselmiş olmasına, çevresinden takdir ve sevgi görmüş olmasına de işaret etmektedir.

  Rüyada Gözyaşı döken Bir Kimsenin Gülmesi

  Rüyada gözyaşı döken bir şahsın gülmeye başlamış olması dertten sonra rahata ulaşmaya, şahsın memnun olacağı bir haber alım yapmasına, iş hayatında mutluluğa, şer gibi gözlemlenen bir konmuş olun hayra dönüşmüş olmasına delalet etmektedir. Bu rüya bununla birlikte içerisinde olduğunuz vaziyetin değişeceğini, daha hayırlı ve huzur edeceğiniz bir meslek maliki olacağınızı, daha güzel ve rahat bir haneye taşınacağınızı da göstermiş olmaktadır.

  Rüyada Gözyaşı döken Görmenin Psikolojik Tabiri

  Rüyada gözyaşı dökmek ya da gözyaşı döken birilerini görmek umumilikle psikolojik olmak suretiyle iç dünyanızdaki hissiyat yoğunluğunu, içinizde saklamış olduğunuz melankoliyi, etrafınıza ne kadar memnun görünmüş olsanız de esasen üzgün bir yapıya malik olduğunuzu göstermiş olmaktadır. Dolayısıyla bu rüya sahibi hissiyatlarını yoklamış olmalı ve tahlil etmelidir.

  in A