Rüyada ağrı çekmiş olmak, iş yaşamında harika planların ortaya konulması ve yapılan çalışmaların son derece başarılı ve çok yenilikçi olmak suretiyle beğenilmiş olmasından dolayı harika kazanç sağlamaya ve ruzurlu bir yaşam sürülmesinden dolayı hastalıklardan ve sorunlardan ırak olmaya ve  huzurlu, güzel ve sağlıklı bir yaşam sürmüş olmaya delalet edilir.  Rüyada Ağrı Çekmiş olan Bir İnsana Yardım Etmek

  Rüyada ağrı çekmiş olan bir insana yardım etmek, iş yaşamında son derece büyük bir hevesle girişilen ve bir devir iflas sorunu yaşayarak daha sonra toparlanmış olmaya ve yapılan işte büyük mutlu edici sonuçlara imza atmaya yorumlanır.

  Rüyada Ağrı Çekmiş olan Bir Hayvana Yardın Etmek

  Rüyada ağrı çekmiş olan bir hayvana yardım etmek, rüya sahibinin, müşterek bir işe girmiş olarak bir devir sorun çektikten sonra aheste aheste işlerin düzelmiş olacağına ve iş yerinde daha yüksek mevkilere gelmiş olmaya işaret edilir

  Rüyada Boyun Sızlaması Görmek

  Rüyada boyun ağrısı  görmek, insanlar ile devamlı uzlaşmazlıklar çıkarmış olan, çehresiz ve çok görgüsüz birisine tabir edilir. Aynı vakitde, insanların istemiş oldukları dayanak davetini reddetmeye delalet edilir.

  Rüyada Omuz Sızlaması Görmek

  Rüyada omuz sızlaması görmek, rüya sahibinin, Yaradan yolundan çıkmış olup hata ve tehlikeli yollara girmiş olacağına ve son derece büyük ziyanlara uğrayacağına yorumlanır.

  Rüyada Karın Sızlaması Görmek

  Rüyada karın sızlaması görmek, rüyayı gören kişinin, son derece büyük çaba harcayarak kazandığı parayı ve malı akrabası için ve sevdiği şeyler için harcamış olmak yerine günah olmak suretiyle görmüş olunan ve haram sayılmış olan şeylere ve yerlere harcamış olmasına delalet edilir.

  Rüyada Göbek Sızlaması Görmek

  Rüyada göbek sızlaması görmek, aile içinde gündeme gelen problemlerin ve tartışmaların bütün çabalamalara ve aile büyüklerinin bütün ara bulmuş olma çalışmış olmalarına rağmen hiç bir şekilde çözülememesine ve benzerler arasındaki problemlerin şebekeyiz dalaşından atışmaya dönüşmüş olmasına tabir edilir.

  in A