Rüyada tahta görmek, müspet neticelere işaret eder ve rüya sahibinin kafasına basit basit bir şey takmayacağına, gamdan, ıstırapdan, hüzünden ve gözyaşından uzaklaşacağına, mutluluğunu ve rahatını herşeyden üstün ve ilk tutmuş olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin zor ve sorunlu değil, basit ve ahenkli bir kimse olduğuna, problemleri büyütmediğine, bu vesileyle de tabir caizse keyifi sefa içinde olacağına yorumlanır.  Rüyada Tahta Pencere Görmek

  Rüya sahibinin gerginlikten, gürültüden ve sıkıntılardan ırak bir yaşam yaşamayı seçim ettiğine ve ileride muhakkak sayfiye bir yerde veya bir tatil beldesinde yaşlanmak gibi bir hayalinin olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişi emekliliğinde huzur dolu bir hayat düşlüyor anlamına gelir.

  Rüyada Tahta Kapı Görmek

  Rüyayı gören kişinin dirlik, düzeni, saadet, anlayış, birlik, bütünlük, hoşgörü ve iyi geçim içinde bir hayatı olacağına, ev içinde samimiyetin ve dürüstlüğün kalıcı kalmış olacağına, aile fertlerinin birbirlerine karşı hep bağlı kalmış olacaklarına ve açık davranmış olacaklarına işaret eder.

  Rüyada Tahta Gemi Görmek

  Rüya sahibinin müstesna ve ender bir kimse olduğu manasına çıkar ve rüyayı gören kişinin yeniliklerden yana olduğuna, farklı tecrübeler yaşamaya sıcak baktığına, denenmiş olmamış şeyleri denemiş olacak kadar cesur, çağdaş ve modern davrandığına tabir edilir.

  Rüyada Tahta Kutu Görmek

  Rüya sahibinin maneviyatının çok yüksek olduğuna, almış olduğu armağanları hayatının sonuna kadar saklamış olmaya ehemmiyet verdiğine, hatıralarını hep taze tuttuğuna, geçmişini hiç unutmadığına ve yaşamış olduğu hem hoş hem üzüntü verici her ne mevcutsa onları hatırlamış olarak yaşadığına yorumlanır.

  Rüyada Tahta Sandalye Görmek

  Rüya sahibinin iş yaşamından yana yeni ve hayırlı kısmetlerle karşı karşıya geleceğine, kendine gelir getirmiş olan yolların açık hale geleceğine ve çoğalmış olacağına, bu vesileyle yaşamının basit, keyifli, sefahatlı, güzel ve mükemmel hale gelmiş olacağına delalet eder.

  in A