Rüyada ak sakallı büyük baba görmek, rüya sahibinin arka tarafından iyi dilekleri eden, onun memnun, muvaffakiyetli ve huzur dolu olmasını istemiş olan, onu korumuş olup kollamış olan ve kendisi gözünden dahi sakınacak kadar çok sevmiş olan bir insanın var olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişiyi onurlandıracak, yüceltecek ve sevgisi ile kendini kıymetli sezmesine sebep olacak bir şahsın var olduğuna yorumlanırken bir öte taraftan da rüyayı gören kişinin her geçen gün çok daha muvaffakiyetli ve memnun olacağı biçiminde kabullenilir.  Rüyada Ak Sakallı Büyük baba İle Konuşmak

  Âlim, engin yürekli, merhamet, iman maliki ve Yaradan korkusu taşıyan şahıslara yakın olmaya, onların hem deneyimlerinden hem de engin malumatlarından faydalanmış olmaya delalet eder. Rüya sahibinin etrafında kendine rahat getirmiş olacak, yollarını aydınlatmış olacak ve onu mutluluğa götürecek insanların olduğu manasına çıkar.

  Rüyada Ak Sakallı Büyük babanın Elini Öpmek

  Rüya sahibinin tüm insanların tebriklerine mazhar olacağı, cemiyet içinde yükselmiş olmasına ve insanların sevgi ve güvenini kazanmasına imkan sağlayacağı bir hayırlı bir işe girmiş olacağına ve başarı sağlayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu işten alacağı haz ve rahatın yanı sıra bütün gözleri üstüne çekeceği ile tabir edilir.

  Rüyada Ak Sakallı Dedeyle Konuşmak

  Bir kişinin rüyası esnasında ak sakallı bir dedeyle konuştuğunu görmüş olması o insanın kendine akıl verecek, fikir verecek, iş öğretmiş olacak, malumat yetersiz kısmını tamamlayacak ve kendini hayra götürecek bir kimse ile tanışmış olacağına ve onun yardımıyla manevi olmak suretiyle kendisini bulmuş olacağına işaret eder.

  Rüyada Ak Sakallı Büyük babalar Görmek

  Rüyada ansızın çok ak sakallı büyük baba görmek, rüyayı gören kişinin ansızın çok talih alacağına ve fayda göreceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kendini çarelere ve çözümlere götürecek insanlarla buluşma talihi sahip olacağına ve bunun da kendinin en büyük talihi olacağına işaret eder.

  in A