Rüyada akciğer görmek, güzel ve pozitif gelişmelerin gündeme geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin beklemiş olmadık, müspet hadiseler yaşayacağına, tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşılaşacağı kapılar ve yollar yardımıyla ümidini bir daha kazanacağına yorumlanır. Çabaların boşamış ol gittiği düşünülürken esasen her şeyin daha yeni başlıyor olacağına yorumlanır. Bu rüya bir yandan da sıkıntılarla karşı karşıya gelmeye yorumlanır.  Rüyada Akciğer Hastası Olmak

  Rüyada akciğer hastası olmak, zorluklarla, gözyaşıyla, gam ve kederle geçecek bir yaşama işaret eder. Rüyayı gören kişinin her şeyi kendisine dert etmesi sebebi ile yaşamı kendisine zindan edeceğine ve yaşamın güzelliklerini yaşamaktan kendisini alı koymuş olacağına delalet eder.

  Rüyada Nefes Darlığı Görmek

  Rüyada nefes darlığı görmek, tam aksi biçimde yorumlanır ve rüya sahibinin muvaffakiyetlerine engel olan problemlerin yok olacağına ve şahsın neticesinde rahatlayacağına, rahatının, keyfinin ve keyifinin yerine gelmiş olacağına tabir edilir.

  Rüyada Nefes Darlığı Çekmek

  Rüyada nefes darlığı çekmiş olmak, rüyayı gören kişinin iş yaşamındaki sorunlarından feraha ermek için mecburi olmak suretiyle bazılarıyla ziyanına da olsa anlaşıp, uzlaşma imzalamış olacağına aksi takdirde borçlarında ve parasızlığından kurtulamayacağına işaret eder.

  Rüyada Nefesin Kesilmesi

  Bir şahsın rüyası esnasında nefesinin kesildiğini görmüş olması hem şer hem de hayır olmak suretiyle kabullenilir. Kimi rüya tabirlerine göre bu rüya şahsın cidden de fiziksel olmak suretiyle kimi sorunlarla karşı karşıya geleceği manasına çıkarken kimi rüya tabirleri de tam aksini söyler ve bu rüyanın mutluluk manasına geldiği değerlendirmeni yaparlar.

  Rüyada Soluk Alamamak

  Rüyada soluk alım yapamamak veya öbür bir değişle soluksuz kalmış olmak, rüya sahibinin arpacı kumrusu gibi düşünmesine sebep olan ve kendini iş yapamaz durumda çaresiz vaziyetlere düşürmüş olan, sıkıntılarına çözüm bulmuş olacağına ve artık yüzünün güleceğine işaret eder.

  in A