Rüyada akıl hastası görmek, tek biçimde tabir edilmez. Bir şahıs şayet rüyası esnasında gördüğü akıl hastasını tanıyorsa veya tanıdığı bir şahısı rüyası esnasında akıl hastası olmak suretiyle görüyorsa, bahse konu olan insanın yaşamında, herkes için yararlı olan, her imdada kulak vermiş olan, herkes için iyi bir şeyler yapacak olmaya uğraşan, kalbı yüce ve bol olan birisi var anlamına gelir. Ama rüyayı gören kişi, hiç tanımadığı ve esas yaşamda karşılaşmadığı bir şahısı akıl hastası olmak suretiyle görecek olursa bu rüya o vakit herkesi korkuya ve hayrete düşürmüş olacak değişik hadiselerin gündeme geleceğine delalet eder.  Rüyada Akıl Hastası Olmak

  Rüyası esnasında akıl hastası olduğunu gören şahsın, kimseye benzemeyen, herkesten bağımlı olmayan muhakeme eten ve bilhassa de cemiyetden bağımlı olmayan hareket eden kimse olduğu değerlendirmesi yapılır. Rüya sahibinin en büyük şikâyeti, kendini anlatım edecek ve fikirlerini rahatça paylaşmış olacak kişilerin olmayışıdır diye tabir edilir.

  Rüyada Akıl Hastanesi Görmek

  Rüyada akıl hastanesi görmek hayra delalet etmez. Kişinin, ekonomik manada ziyana uğrayacağına, ev içinde değişik meşakkatlara düşmüş olacağına ve sevdiklerine özlem duyacağına işaret eder.

  Rüyada Akıl Hastanesine Yatmak

  Rüyada akıl hastanesine yatmak, hayra yorulur ve akıl hastanesi görmenin tam tersine, gündeme gelecek hoşluklara ve sürpriz hadiselere yorumlanır. Rüyayı gören kişinin alacağı son derece sevindirici havadisler yardımıyla son derece sevineceği ve kötü giden yaşamının bu müjde yardımıyla değişmiş olmaya başlayacağı manasına çıkar.

  Rüyada Çılgın Görmek

  Rüyada çılgın görmek, etraf ve mekân değişikliğine delalet ederken bununla birlikte rüyayı gören kişinin yaşamında yer alacak olan yeni kişilerin var olduğuna delalet eder. Kişi, dayanıklı ve güzel arkadaşlıklar kurmuş olacak anlamına gelir.

  Rüyada Çılgın Olmak

  Bir şahıs rüyası esnasında çılgın olduğunu görecek olursa şayet, geleceği için çok iyi ve büyük bir adım atacak ve etrafındakilerin günlerce kendini konuşmuş olmasına sebep olacaktır.

  in A