Rüyada akıntı görmek, rüya sahibinin, girişeceği işlerden, yapacağı çalışmalardan ve meydana koyacağı mahsüllerden kazandığı paralarla son derece büyük yatırımlar yapmış olacağına ve kazandığı paralar ile mal ve mülk alınmasına önem vereceğine işaret eder. Aynı vakitde, sevilmiş olan ve sayılmış olan insanlar ile müşterek yapılacak ve iki kısımın da çok para ve mal kazanç sağlayacağı bir işe tabir edilir.  Rüyada Akarsuya Düşmek

  Rüyada akarsuya düşmüş olmak, rüya sahibinin kendisi iradesi dışındaki olaylarla karşı karşıya geleceğine ve ne kadar karışmaya çalışırşa çalışmış olsun işin altından kalkamayacağına yorumlanır.

  Rüyada Bir Şeylerin Akıntıya Kapılması

  Rüyada bazı şeylerin akıntıya kapıldığını görmek, çalışılan işte uğranacak büyük bir ziyanın son derece büyük bir kadar para harcanmış olarak giderilmiş olmasına delalet edilir.

  Rüyada Irmağın Akma yaptığını Görmek

  Rüyada ırmağın akma yaptığını görmek, rüya sahibinin epeycedir dört gözlemiş ol beklediği ve geldiği vakit çok güzel şeyleri de birliktende getirmiş olacak ve şahısların yaşamını değiştirmiş olacak büyük bir armağana yorumlanır.

  Rüyada Akıntının Haneleri Sökmesi

  Rüyada akıntının haneleri sökmesi, rüyayı gören kişinin, kimi problemlere asla müdahale edemeyeceğine ve karışmaya çalışmış olsa dahi gayretlerinin neticesiz kalmış olacağına işaret edilir.

  Rüyada Akıntıya Kapılmak

  Rüyada akıntıya kapıldığını görmek, rüya sahibinin yalnızca kendine güvenmiş olabileceğine ve kimseden yardım beklemiş olmamasına tabir edilir.

  Rüyada Kendisini Akarsuyun Başında Görmek

  Rüyada kendisini akarsuyun başında gören şahsın, yaşamının çok güzel ve sağlıklı geçeceğine ve akrabası ile bolluk ve rahat içinde yaşayacağına delalet edilir.

  Rüyada Su Akışkanlığı Görmek

  Rüyada su akışkanlığı görmek, yapılan işler ve çalışmalarda elde edilen para ile gerçekleştirilen ve uzun bir vakit süresince biriktirilen malvarlığına işarettir.

  Rüyada Sal Görmek

  Rüyada sal görmek, iş yaşamında kötü gibi başlamış olup daha sonra iyi tarafa dönmüş olan bir iş ile karşı karşıya gelmeye yorumlanır.

  in A