Rüyada yakınlar görmek, rüya sahibinin etrafındaki halis niyetli, güvenilir, yüce gönüllü ve kendisisi için yararlı olan şahısların var olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çok sevildiğine, çok kıymet gördüğüne, herkes kısımından iyi anıldığına ve hürmet duyulan şahıs olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin gerçek arkadaşları olduğu, onlar yardımıyla başının hiç derde girmeyeceği, sırtının da yere gelmeyeceği biçiminde kabullenilir.  Rüyada Kalabalık Yakınlar Görmek

  Rüya sahibinin etrafı için çok güzel işler yapmış olacağına, tüm insanların iyi dileklerini alım yapmaya ereceğine, kıymet verdiği gibi değer göreceğine, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kişilere denk gelmiş olacağına tabir edilir.

  Rüyada Ölmüş Yakınlar Görmek

  Rüya sahibinin son derece sevindirici havadislerle karşılaşacağına, güzel, pozitif ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, sevmiş oldukları ile ereceğine, özlem gidereceğine, küs oldukları ile barışmış ol, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına yorumlanır.

  Rüyada Küs Yakın Görmek

  Rüya sahibinin küs olduğu akrabasıyla yaşadıklarının tesirini hala üstünden atamadığına, devamlı o olayı düşündüğüne, kâh sinirlenmiş olup, içerlemiş olup, kahrettiğine, kâh özeleştiri yapmış olarak kendisi kusurlarını gördüğüne öyleki kararsızlık ve hissiyat karmaşası yaşadığına işaret eder.

  Rüyada Yakınlarının Öldüğünü Görmek

  Rüya sahibinin yakınlarıyla bol muhabbette, koyu sohbette, afiyette ve dirlik, düzeninde olacağına, onlarla her geçen gün daha bir kenetlenmiş olacağına, bedelli olmak suretiyle kadir değer bilmiş olacaklarına, hasıma karşı düşünce ve kuvvet birliği yapmış olacağına delalet eder.

  Rüyada Yakın Düğünün Görmek

  Rüya sahibinin çok iyi ve hijyenik bir kalabalığa girmiş olacağına, hem eğlenmiş olacağına, hem gelir sahip olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin birçok şahıs ile buluşarak iş ortaklığı yapabileceği, yeni teklifler almayı başarabileceği veya büyük ihalelere girebileceği manasına çıkar ve hayırlı işlere belirti ettiği kabullenilir.

  in A