Rüyada yakınları görmek, müspet neticelere işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde sahici arkadaşları olduğu ve onlardan sürekli dayanak göreceği manasına çıkar. Kişi, zor gününde hiç tereddüt etmeyerek kapılarını çalacağı ve geri çevrilemeyeceğini bildiği ve samimiyetlerinden emin olduğu dostlara malik anlamına gelir. Ama belirtmiş olmakta fayda var ki kimi rüya tabirleri bu rüyanın talihsizlik olduğunu söylemiş olmaktadırlar.  Rüyada Yakınları Hanende Görmek

  Bir şahıs rüyası esnasında yakınlarını hanende görecek olursa o şahıslardan bilgi alacağına veya cidden de o kişilerin bu günlerde kendini ziyarete gelmiş olacaklarına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda hanene geldiğini gördüğü yakınlarının kendini andıklarına ve düşündüklerine yorumlanır.

  Rüyada Yakınları Kalabalık Görmek

  Onlardan gelmiş olacak hayra işaret eder. Rüya sahibinin yakınlarının sürekli kendisisi için hayırlı kimseler olacağına, onunla dayanışma içinde kalmış olacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşmuş olup gelmiş olacaklarına ve onlar kısımından kendine söz söyletmeyecek kadar sevilmiş olacağına yorumlanır.

  Rüyada Yakınlarının Öldüğünü Görmek

  Onlardan gelmiş olacak güzel, hijyenik ve son derece sevindirici havadislere delalet eder. Rüya sahibinin onlarla alakalı olmak suretiyle ziyadesiyle sevinç duyacağı, memnun olacağı ve onlar ismine heyecanlanacağı laflar işitmiş olacağına işaret eder.

  Rüyada Yakın Düğünü Görmek

  İyi ve güzel olana işaret eder. Pozitif gelişmelere, yüz güldürmüş olacak hadiselere, ferahlığa, rahatlığa, esenliğe, rahata ve mutlu edici bir sonuca tabir edilir. Rüyayı gören kişi için moral olacak ve bütün yaşamını etkilemiş olacak değişikliklerin ortaya çıkacağına yorumlanır.

  Rüyada Hısımdan Para Almak

  Bu rüya iki çeşit yorumlanır. Rüyayı gören kişinin uykusunda akrabasından kâğıt para almış olduğunu görmüş olması ondan iyilik ve fayda görmesine işaret ettiği biçiminde tabir edilirken, akrabasından demir para almış olduğunu görmüş olması bahse konu olan insan sebebi ile alacağı ağırlığa, düşeceği soruna ve yaşayacağı baş sızlamasına delalet ettiği ile değerlendirmeye tabi tutulur.

  in A