Rüyada oyuncu görmek, rüyayı gören kişinin keyfe ıstırap yaşadığına, sefahata, gösterişliye, huzura ve rahatlıka düşkün olduğuna, bugününe bakmış olup, uzun vadede programlar yapmadığına delalet eder. Kişi, anının yaşamaya bakmış olan, yaşamın ne kadar kısa olduğunun bilincinde olan dolayısıyla de öyle ufacık tefecik sıkıntıları kafasına takmayan, dünyanın acılarına imkan dahilinde olduğunca takılmayıp geçen kimse olmak suretiyle tasvir edilir.  Rüyada Tiyatro Oyuncusu Görmek

  Rüyası esnasında tiyatro oyuncusu gören şahsın rüyası, asla ummadığı aniden yaşamında çok güzel bir gelişme olacağına ve bu vesileyle huzurunun, keyfinin ve rahatının yerine gelmiş olacağına ve zor günlerini daha basit atlatmış olma fırsatı sahip olacağına işaret eder.

  Rüyada Film Oyuncusu Görmek

  Rüyada film oyuncusu görmek, rüyayı gören kişinin geçmişte yaşamış olduğu acı veren durumları unutmuş olacağına, önüne çok iyi kazanç ve gelir kapılarının açık hale geleceğine, yokluğundan ve çektiği maddi meşakkatlardan kurtuluşa ereceğine işaret eder.

  Rüyada Yönetmiş olman Görmek

  Rüyada bir filmin veya bir tiyatro oyununun yönetmenini görmek, önem derecesi çok yüksek işlerin başında olan, en rütbeli ve en yetkili kimsenin var olduğuna yorumlanır. Bu şahıs, yükümlülüğü sakin olan fakat laf hakkı da bir o kadar çok olan kimsedir ve masaya yumruğunu vurduğunda akan sular durur diye yorumlanır.

  Rüyada Figüran Görmek

  Rüyada figüran görmek, fındık kabuğunu doldurmuş olmayacak ve hiçbir işe faydası olmayacak problemler için buluşan insan camiaine bir öbür tabirle hedefsiz yığınlara delalet eder.

  Rüyada Sahne Görmek

  Rüyada sahne görmek, rüyayı gören kişinin bir gün öleceğinin idrakinde olarak yaşadığına dolayısıyla yaşam karşısında daha esnek ve daha ılımlı olduğuna yorumlanır. Kişi, yaşamtan keyif alım yapmaya bakmış olan, yaşamış olduğu her dakikanın ve almış olduğu her nefesin değerini bilenmiş ol, yaşamta ne kadar güzellik yaşarmış olsa bunu kar saymış olan şahıs olmak suretiyle açıklanır.

  in A