Rüyada akvaryum balığı görmek, iş hayatınızda yaşayacağınız yeni girişimlerin olacağına, değişik mesleklerden insanlarla buluşacağınıza ve yeni ortaklıklar yardımıyla kazanacağınız ticari itibarın da artış göstereceğine işaret eder. Rüyanızda gördüğünüz akvaryum balıklarının sayısı çok ise sahip olacağınız kısmetlerin artması ve bununla birlikte da şansınızın çok samimi davranacağına tabir edilir. Şahsın rüyası esnasında diri balık dolu bir akvaryum görmüş olması, talihinin açık hale geleceğine, beklemediği aniden kazanç sağlayacağı mala ve karşılaşacağı iyi bir nasipe delalet ederken çok daha az sayıda balık görmüş olması, beklediği maddi kazanca kavuşamayacağına işarettir.  Rüyada Akvaryum Balıklarına Yem Vermek

  Umumi olmak suretiyle şahsın iş yaşamı ile alakalı yaşayacağı mutlu edici sonuçlara yorumlanır. Rüyası esnasında balıklara yem verdiğini gören şahsın, işinde yatırım yapmış olarak kazanımlarını daha yüksek rakamlara çıkarmış olacağına işarettir. Ara sıra akvaryumda yüzen balıklar, rüyayı gören kişinin kazanç sağlayacağı mülk sahibi olmaya ve itibara, kimi zaman da kazanılan paranın yapılan hata tercihler sebebi ile acele kaybedileceğine yorulmuş olmaktadır.

  Rüyada Akvaryumda Ölmüş Balık Görmek

  Rüyası esnasında akvaryumda ölmüş balık olduğunu görmüş olan kimse, başına gelmiş olacak tatsız bir olay sebebi ile hüzün yaşayacak manasına çıkar. Akvaryumda ansızın çok ölü balık görülmüş olması yaklaşmış olan kötü bir gelişmenin işaretçisidir. Ölmüş balıklar bununla birlikte kötü talih olmak suretiyle da yorumlanırlar.

  Rüyada Boş Akvaryum Görmek

  Rüyada boş akvaryum görmüş olmanız, çalışmış olma yaşamınızdaki emeklerinizin ve çabalarınızın boşamış ol çıkacağı manasına çıkar. Çalışmalarınızın bedelini alım yapmanızı engelleyen şahısların var olduğuna, amirlerinizin çalışmalarınızı görmezden geldiğine, sizi çekemediğine ve uzun bir müddet bulunmuş olduğunuz konumunuz ile alakalı beklenti içerisinde olduğunuz terfiyi alamayacağınıza tabir edilir.

  Rüyada Akvaryumdaki Balığı Yemek

  Rüyada akvaryumdaki balıkları yediğini görmüş olan kimse, sağlığına dikkat etmelidir. Bu rüyanın uyarıcı bir yanı vardır ve şahsın içerisinde olduğu süreçte kendine özen göstermiş olması gerektiğine delalet eder. Akvaryumdaki balıklar ölü ise ve şahıs o balıkları yiyorsa, sıhhatle alakalı beklenmedik bir rahatsızlık hasıl olur. Değişik bir değerlendirmeye göre de şahsın hastalıklarından feraha erip sağlıklı ve huzur dolu bir hayata sahip çıkacağına yorumlanır.

  in A