Rüyada akvaryumda balık görmek, rüyayı gören kişi şahsın bolluğa ve mülk sahibi olmaya sahip çıkacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin ve akrabasının malik olunan zenginlikten hayatı süresince yararlanılacağına delalet eder. Rüyada görmüş olunan içi balık dolu olan akvaryum ayrıyeten rüyayı gören kişi şahsın talihinin ve kısmetinin artış göstereceğine ve aile içerisinden kalmış olacak olan büyük bir mirasa yorumlanır. Akvaryumun içindeki balıkların rengine göre de değişik olmak suretiyle değerlendirmelenen bu rüya, umumi olmak suretiyle iyiye yorulmaktadır. Rüyada içi ölü balık dolu olan bir akvaryum ise, kazanılan malın, paranın yapılan hata tercihler ve harcamalar sebebiyle acele tükenmiş olacağına delalet etmektedir.  Rüyada Büyük Akvaryum Görmek

  Rüyada görmüş olunan akvaryumun büyüklüğü kazanılacak veya malik olunacak malın büyüklüğüne ve çokluğuna delalet etmektedir. Büyük akvaryumda bulunmuş olan büyük balıklar rüyayı gören kişi şahsın büyük bir kısmete sahip çıkacağına, talihinin açık hale geleceğine ve çok büyük bir mülke ereceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi şahsın zengin olacağı ve ev yaşantısında huzur dolu bir yaşam sürmüş olacak anlamına gelir. Hijyenik ve aydınlık bir akvaryum, hijyenik ve hayırlı kısmete, lekeli akvaryum ise şahsa sorun vermiş olacak olan bir havadis olmak suretiyle tabir edilmektedir.

  Rüyada Ufak Akvaryum Görmek

  Rüyada ufak ve hijyenik bir akvaryum görmek ummadığınız yerden gelmiş olacak olan küçük bir paraya ve bu paraya bağlı olmak suretiyle sorunlarınızdan geçici olmak suretiyle feraha ereceğinize işaret eder. Rüyada görmüş olunan ufak akvaryum lekeli ve suyu bulanıksa iş hayatınızda yapmış oltuğunuz bir yanlış sebebi ile üzerlerinizin size duyduğu saygınlığı, itibarı ve itimatı kaybedeceksiniz anlamına gelir.

  Rüyada Boş Akvaryum Görmek

  Rüyada boş akvaryum görmek, gelmiş olacağınız ile alakalı kimi programlarınızın istemiş olduğunuz gibi gitmeyeceğine, mesleki kariyeriniz ile alakalı bir müddet daha gelişme yaşamayacağınıza işarettir. Bununla birlikte boş akvaryum gönül bağlantılarınızda yaşadığınız düş kırıklıklarına da işaret etmektedir. Rüyası esnasında boş akvaryuma balık koyduğunu gören şahsın kısmeti ve talihi artacak anlamına gelir.

  in A