Rüyada al görmek, gergin ve gerginlikli günler geçirmiş olmaya, kötü kimselerle buluşup, onlardan kötü durumla karşılaşmaya, rahatın ve mutluluğun bozulmuş olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin keyfinin kaçacağı bir takım hadiseler yaşayacağına ve etrafındaki art niyetli kimseler sebebiyle başının derde girmiş olacağına, neşen kaçacağına ve içine düştüğü nahoş vaziyetden kurtulmaktan yorulmuş olacağına ve bıkmış olacağına işaret eder.  Rüyada Kırmızı Renk Görmek

  Rüyada kırmızı renk görmek, umumi olmak suretiyle gönül bağlantılarına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin arama yaptığı ve istediği birlikteliği hayata talihi sahip olacağına ve bu birliktelikten yana yüzünün güleceğine ve daha evvel de hiç memnun olmadığı kadar memnun olacağına delalet eder.

  Rüyada Fuşya Görmek

  Rüyada fuşya görmek, rüya sahibinin almış olduğu kararların ve söylediği lafların arka tarafında durmuş olan yürekli kimse olduğuna işaret eder. Rüya malikinin, lafının eri kimse olduğuna ve kendine güvenmiş olup, sırtını kendine yaslamış olan şahısların itimatını sarsacak bir şey yapmış olmayacak karakterde olduğuna yorumlanır.

  Rüyada Bordo Görmek

  Rüyada bordo görmek, rüyayı gören kişinin bereket içinde geçecek bir yaşamı olacağına, maddi sorunu olmayacağına, hanenden aşınmış olun, cebinden de parasının eksik olmayacağına yorumlanır. Zenginlik, gösterişli, konfor ve rahatlık içinde geçecek bir hayata delalet eder.

  Rüyada Gülkurusu Renk Görmek

  Rüyada gülkurusu renk görmek, şahsın dirlik, düzenine ve keyfe ereceği gerek hususi gerekse iş yaşamında faydalı ve sevindirici hadiseler gündeme geleceği manasına çıkar. Sorun ve dertlerin bitmiş olacağına, muvaffakiyetinin ve mutluluğun gelmiş olacağına yorumlanır.

  Rüyada Narçiçeği Rengi Görmek

  Rüyada narçiçeği rengi görmek, rüyayı gören kişinin kendisisi veya bir başkası için, sevindirici bir kalabalığa girmiş olacağına ve orada memnunlukla ve sevgiyle insanlara sarılmış olacağına işaret eder. Hususi bir günde toplanmış insanlarla beraber olmaya ve keyiflenmiş olmaya işaret eder.

  in A