Rüyada albay görmek, rüyayı gören kişinin ticarette son derece başarılı olacağına delalet eder ve şahsın kar getirmiş olması umuduyla giriştiği işlerin umduğu gibi yürümüş olacağına, kendinin neticeten memnun olacağına ve rekabet ettiği kişilere düş kırıklığı yaşatmış olacak kadar önem derecesi yüksek adımlar atacağına tabir edilir. Meslek yaşamında basamak kaydetmeye yorumlanırken bununla birlikte da bu vesileyle bütün yaşamın seyrinin aniden faydalı ve sevindirici doğrultuda ilerlemiş olma göstereceği biçiminde yorumlanır.  Rüyada Subay Görmek

  Rüyada subay görmek, iki farklı biçimde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin nahoş durumlarla karşı karşıya geleceği, bunu kafaya takacağı ve rahatsız olacağı manasına çıkarken ileri yandan da şahsın önem derecesi yüksek işler yapmış olacağına, bu işler yardımıyla insanların sevgi ve güvenini kazanacağına ve çok güzel laflar işitmiş olacağına işaret eder.

  Rüyada Astsubay Görmek

  Rüyada astsubay görmek, sevinç getirmiş olacak hadiselerin gündeme geleceğine, işlerin yolunda gideceğine, rüya sahibinin alacağı kararların kendisisi için hayır getirmiş olacağına, tatmin ve mutlu olmasına yeterli geleceğine işaret eder.

  Rüyada Çavuş Görmek

  Rüyada çavuş görmek, kısa bir süreliğine önem derecesi yüksek bir vazifesi devralmış olmaya ve kendisini kıymetli ve önem derecesi yüksek hissetmiş olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin kabiliyetli, akli melekeleri yüksek ve kıvrak zekâlı olması yardımıyla tüm işlerden anlının akı ile çıkmış olacağına ve ileride büyük bir makama kavuşacağına yorumlanır.

  Rüyada Çavuş Olmak

  Bir şahıs rüyası esnasında kendini çavuş olmak suretiyle görecek olursa bahse konu olan insan hep iyilik ve hayır getirmiş olacak işlerin arkası sıra koşacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibinin hep güzel şeyler hedeflemiş olacağına ve en büyük dileğinin de bu amaçlarını gerçeğe dönüştürmek olacağına tabir edilir.

  Rüyada Paşa Görmek

  Rüyada paşa görmek, gayesine ulaşmış olmaya ve memnun olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşamı için planladığı her şeyi gerçekleştirme talihi sahip olacağına ve bilhassa de mesleğinde olabileceği en iyi noktaya gelmiş olacağına işaret eder.

  in A