Rüyada albüm görmek, rüya sahibinin nostaljiyi çok sevdiğine, sık sık geçmişini muhakeme etip ara sıra hüzünlendiğine kimi zaman da keyiflendiğine işaret eder. Rüyayı gören kişi ne kadar vakit geçerse geçsin gene de çocukluğunu ve geride bıraktığı senelerini kafasında hep taze tutmuş oluyor anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin geçmişe göre belki maddi imkânları şuan eskisinden daha da çok fakat arka tarafında bıraktığı yaşamın rahatı kendisisi için çok daha değerli anlamına gelir.  Rüyada Resim Albümü Görmek

  Rüyada resim albümü görmek, şahsın haberleşmeni ve diyaloğunu kaybetmiş olduğu, müsadesi de hiç bir şekilde bulmuş olamadığı bir şahsın kendine ulaşmış olacağına, onunla bir daha ereceğine, buluşup, hasretle sarılmış olacağına ve ayrı kaldığı senelerin özlemini gidermiş olacağına delalet eder. Sevinç yaşamak ile tabir edilir.

  Rüyada Albüme Bakmak

  Rüyada albüme bakmış olmak veya resim albümüne bakmış olmak, mazideki hatıraların tazeleneceğine, çocukluk dostlarının birbirine ereceğine, zevkli sohbetler edeceklerine ve bir daha buluşmanın keyfini sürmüş olacaklarına yorumlanır.

  Rüyada Resim Görmek

  Rüyada resim görmek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı ruhsal enkaza delalet eder. Bir şahıs kısımından alımı yapılacak soruna belirti ederken rüyayı gören kişinin insanlara güvenmiş olmasının karşılıkını ağırlığı olan biçimde ödeyeceğine yorumlanır.

  Rüyada Resim Çekmek

  Rüyada resim çekmiş olmak, rüya sahibinin dirlik, düzeninin, rahatının ve keyfinin kaçmasına sebep teşkil edecek kimi tatsız hadiselerin gündeme geleceğine, şahsın dolayısıyla kendisini çok mutsuz ve hüzünlü hissedeceğine delalet eder.

  Rüyada Resim Çektirmek

  Bir şahsın rüyası esnasında kendisi resimini çektirdiğini görmüş olması rüyayı gören kişinin bütün risklerini tehlikeleri kabullenerek bir işe girişmiş olacağına ve kaybetmiş olmayı dahi tehlikeleri kabulleneceğine işaret eder. Bu rüya kimi zaman da şahsın can güvenliğinin olmadığı ve aklını başına alarak belalara attığına işaret eder.

  Rüyada Vesikalık Resim Görmek

  Rüyada vesikalık resim görmek, şahsın meslek maliki olacağına veya bir mekân değişikliği yapmış olacağına yorumlanır.

  in A