Rüyada alerjik durum olmak, rüya sahibinin, vücudunda çok tesirli olmayan ve kendini huzursuz etmeyecek boyutlarda olan kaşıntının, iş yaşamında gerçekleştirilecek çalışmış olmanın, ortaya konmuş olacak bir projenin ve yapılacak bir işin harika bir biçimde hazırlanmış olacağına delalet edilir. Ve aile yaşamında benzerler arasında son derece problemli devirler yaşandıktan sonra birlikteliğin olağan bir biçimde devam edeceğine yorumlanır.  Rüyada Saman Nezlesi Görmek

  Rüyada saman nezlesi görmek, rüyayı gören kişinin, iş yaşamında yapacağı çalışmalardan ve gerçeğe dönüştüreceği projelerden kazanılacak para ve edinilecek itibar yardımıyla istediği her şeyi yaptırmış olabileceğine ve bütün sıkıntıları bu vesileyle çareye kavuşturacağına işaret edilir.

  Rüyada Boğaz Sızlaması Görmek

  Rüyada boğaz sızlaması görmek, rüya sahibinin vücudunda epeycedir aheste aheste ilerlemiş olan bir rahatsızlık olduğuna ve bu sebeple ağırlığı olan ve son derece sıkıntılı bir rahatsızlık deviri geçirmiş olup ekonomik ve ruhsal sorunlar çekmiş olacağına işaret eder.

  Rüyada Tıksırmak

  Rüyada tıksırmış olmak, rüyayı gören kişinin, iş yaşamında yaptığı çalışmalardan ve meydana koyacağı projelerden son derece büyük kadar para kazanılacağına ve ev içinde devamlı maddi ve manevi rahatlık olacağına tabir edilir.

  Rüyada Hapşırmak

  Rüyada hapşırmış olmak, rüya sahibinin, epeycedir sıkıntı duyduğu ve son derece büyük sorunlar çektiği bir rahatsızlıktan feraha ermesine yorumlanır. Aynı vakitde, rüyayı gören kişinin, yaşamış olduğu güzel yaşam, yediği her lokma ve başına gelmiş olan her güzel şey için her fırsatta dua ve şükür ettiğine işaret edilir. Alım yapılmış olunan eğitimin doğru biçimde kullanılması ve marifetlerin daha da geliştirilmesi ile çok parlak bir geleceğe malik olunacağına yorumlanır.

  Rüyada Üç Kere Hapşırmak

  Rüyada üç kere hapşırmış olmak, iş yaşamında, aile yaşamında ve toplumsal yaşamta sürekli güzel şeylerle ve iyi şeylerle karşılaşılacağına ve hep harika işlere imza atılmış olacağına delalet edilir.

  in A