Rüyada alıç görmek, rüyayı gören kişinin işinde bir numara olacağına, mesleğini sevmiş olarak ve mükemmel yaptığına, çalışkanlığının ve çabalarının bedelini da hak ettiği yere gelmiş olarak alacağına işaret eder. Rüya sahibinin geleceğinin parlak, yaşam yolunun uzun, muvaffakiyetli ve hayırlı olacağına yorumlanır. Ticaret ehli olmaya, mesleğini en güzel biçimde gerçeğe dönüştürmeye ve işindeki disiplinden asla taviz vermemeye delalet eder.  Rüyada Alıç Yemek

  Rüyada alıç yemek, şifa bulmuş olmaya, hastalıklardan ve borçlardan feraha ermeye, işlerin, kısmetin ve talihin açık hale geleceğine, rüyayı gören kişinin yaşamında bolluğun, bollukun ve rahatın hâsıl olacağına, hoşlukların de peş peşe gündeme geleceğine yorumlanır.

  Rüyada Alıç Bitkisi Görmek

  Rüyada alıç bitkisi görmek, yüce hissiyatları olan, insanlar için iyi ve hayırlı fikirler ve hissiyatlar taşıyan, elinin değdiği tüm insanlara iyilik yapmış olan, Yaradan sevgisi ve akidesi taşıyan, hem dini hem de yüreği güzel olan bir kişinin var olduğuna delalet eder.

  Rüyada Erik Bitkisi Görmek

  Rüyada sarı eriklerin bittiği bir erik bitkisi görmek sorun ile yorumlanır. Rüya sahibinin canının sıkılacağı, moralinin bozulacağı ve başının ağrıyacağı kimi sorunlarla karşı karşıya kalmış olacağına, bitap ve hüzünlü günler geçirmiş olacağına işaret eder.

  Rüyada Mürdüm Eriği Görmek

  Rüyada mürdüm eriği görmek, dirlik, düzenine ve afiyete ulaşmak, talih alım yapmak ve talih yakalamış olmak ile açıklanır. Rüyayı gören şahsın, yaşamında güzel hadiseler gündeme geleceğine, memnun günlerin bu günlerde kapıyı çalmış olacağına yorumlanır.

  Rüyada Erik Toplamak

  Rüyada erik toplamak, rüyayı gören kişinin istediği mutlu edici bir sonucu sahip olacağına, hayatını kendisi istediği gibi yönlendirmiş olabileceğine ve yönetmiş olabileceğine, rahatlığa ereceğine, rahata ve esenliğe ereceğine işaret eder.

  Rüyada Erik Yemek

  Rüyada erik yemek, şahsın ekonomik manada da, manevi manada da kuvvet kazanacağına ve iç rahatı yakalamış olacağına yorumlanır.

  in A