Rüyada alın görmek, şerefli ve haysiyetli bir hayat sürdürüldüğüne, şahsın her platformda hürmet gören birisi haline gelmiş olacağına ve kendinin liderlik ettiği insanların her geçen gün artış göstereceğine, geleceğinde makam olmak suretiyle da, parasal anlamda da yüksek pozisyonlara kavuşacağına delalet eder. Rüyası esnasında büyük ve ferah bir alın gören şahısların bahtı çok açık olur ve talih sürekli yanlarında olduğundan bütün işleri yolunda gidermiş ol. Ferah alın görmek şahsın arzularına basit kavuşacağına ve güçlüksüz bir yaşam geçirmiş olacağına tabir edilir. Dar ve ufak bir alın görmek istek edilen geleceğe ulaşmış olmak için sert yollardan geçilmiş olup, birçok sorun çekilmiş olacağına işarettir.  Rüyada Alında Secde Emaresi Görmek

  Son derece hayra yorulur ve İslami olmak suretiyle şahsın takva maliki birisi olduğuna, dini cepheden tüm insanların imrendiği bir mümin olmak suretiyle yaşadığına, dünya işlerinde her vakite ahiret yaşamını muhakeme eterek adımlar attığına ve günahtan kaçınmış olan bir kimse olduğuna tabir edilir. Alında secde emaresi görmek umumilikle uzun bir hayata malik olunup her çeşit isteğe ulaşmak manasına da gelir.

  Rüyada Alında Kir Görmek

  Şahıs alnında ne olduğunu algılayamadığı bir kir görecek olursa bu ahlakına, onuruna ve haysiyetine gelmiş olacak kötü lafların, itibarının küçümsenmesine sebep teşkil edecek hareketlerin göstergesidir. Alında kir gören şahıslar ailelerinden kimi insanların yaptığı bozuk hareketler yüzünden istenmeyen hadiseler yaşarmış ol ve kötü hallerde kalırlar. Alında ak bir kir görmüş olmaksa şahsın henüz evlenmemişse izdivaç edeceğine, haneli ise kızını ya da oğlunu iyi bir nasiple evlendirmiş olacağına, ömrü boyunca şerefli bir insan olmak suretiyle anılmış olacağına işaret eder.

  Rüyada Alın Görmenin Psikolojik Yorumu

  Gelmiş olacak endişesi yaşayan şahısların ürkek ruh hallerini, yaşamlarını değiştirmiş olmak için çaba göstermiş olmalarına rağmen hiçbir şeyin değişmiş olmadığını muhakeme etmelerini simgeleyen rüya, bununla birlikte aşkın kaderci yaklaşımları ile yaşamları için hiçbir şey yapmayan kişileri de anlatır.

  in A