Rüyada alışveriş merkezi görmek, çağdaş fikirler sevkiyata, kendisini daha çok geliştirmiş olmanın yollarını arama yapmaya, çok okumuş olmaya, çok gezmiş olmaya, insan içine karışıp, daha çok insan tanımış olmaya, çevre yapmaya, okur yazar olma arzusuna ve yüksek tahsil peşinde olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin bütün program ve projelerini eğitimi üstüne yaptığına ve yaşamını bu yönde programladığına delalet eder.  Rüyada Alışveriş Merkezine Gitmek

  Rüyası esnasında alışveriş merkezine gittiğini görmüş olan kimse hayallerini, amaçlarını ve ideallerini en yüksek düzeyde tutar ve dünyaya açılmış olmanın programlarını yapar. Rüyayı gören kişinin milletlerarası bağlantılar kurmuş olmak istediğine ve bu alanlarda işler yapmış olmayı planladığına yorumlanır.

  Rüyada Alışveriş Yapmak

  Rüyada alışveriş yapmış olmak esas manasına benzerlik gösterecek biçimde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin ticaret ehli bir şahıs olacağına, küçük teşebbüslerde bulunmuş olup büyük karlar sahip olacağına, ekonomik manada kendini toparlayacağına ve yeni iş yerleri kurmuş olacağına işaret eder.

  Rüyada Yürümüş olan Merdiven Görmek

  Rüyada yürümüş olan merdiven görmek, rüya sahibinin işlerinin rayına gireceğine, yaşamının istediği gibi yürümüş olacağına, arzularının gerçeğe dönüşeceğine ve amaçlarını tutturmayı başarmış olacağına delalet eder. Kişi, kazançtan yana istediği kotayı tutturmayı başarmış olacak ve bütçesini güvenceye alacak anlamına gelir.

  Rüyada Elbise Mağazası Görmek

  Rüyada elbise mağazası görmek, rüyayı gören kişinin yaratıcılığına, engin bir iç alemi olduğuna, güzel zanaatlara olan yeteneğine ve mükemmel keyifleri yardımıyla tercihlerinin de mükemmel olduğuna delalet eder.

  Rüyada Ayakkabı Mağazası Görmek

  Rüyası esnasında ayakkabı mağazası gören şahsın talihi da, kısmeti de bahtı da çok açık anlamına gelir. Rüyayı gören kişi için çok parlak bir evrenin geldiği, günümüze atılmış olacak her atılan adımın muvaffakiyet ve sevinç getireceği ve rüyayı gören kişinin yüzünü güldüreceği manasına çıkar. Kişi, bütün rekabet ettiği kişileri arkada bırakıp, meslek yaşamında rakip tanımayan kimse olacaktır diye tabir edilir.

  in A