Rüyada alışveriş yapmış olmak işlerin rayına gireceğine ve kazancın artış göstereceğine delalet eder. Bu rüya bununla birlikte şahsın kazanımlarını makul biçimde harcamış olmasına, lüzumsuzca savurganlık yapmış olmamasına işaret eder. Rüyada nakit parayla alışveriş yaptığını gören şahsın kazancında artış olur bu nedenle hanesi de bol rızık ve nimet dolar. Rüyada bir şahıs yeni bir konut veya mülk almış olduğunu görecek olursa bahse konu olan insan yakında yuva kuracak anlamına gelir. Şayet şahıs rüyası esnasında bağ bahçe satmış olun alabilirse kazanımlarının hiç kesilmeyeceği bir işe kavuşur. Rüyada alışveriş yapmış olmak şahsın yaşamında ortaya çıkacak olan değişikliklere ve güzel hadiselere da delalet eder.  Rüyada Alışveriş Yaptığını Görmek

  Şahsın rüyası esnasında kendisini alışveriş yaparken görmüş olması dingin, sakin ve huzur dolu bir sürece girmiş olmasına bununla birlikte da geçim derdine düşmeyeceğine yorumlanır.

  Rüyada Kıyafet Almak

  Rüyada şahsın kendisini bir mağazada yeni kıyafetler alabilirken görmüş olması çok güzeldir. Bu, rüyayı gören kişinin uzun ve sağlıkla geçecek yaşamını anlatır.

  Rüyada Markette Alışveriş Yapmak

  Bir şahıs rüyası esnasında markette alışveriş yaptığını görecek olursa bu şahsın hanenden rızık ve nimet hiç var olmaz. Kısmeti ve talihi da sürekli açık olur.

  Rüyada Ayakkabı Görmek

  Rüyası esnasında ayakkabı görmüş olan kimse istediği işe kavuşur, hanesi bereketle dolar, cebinde bol parası olur ve sonunda geçim derdinden kurtulur.

  Rüyada Çanta Görmek

  Rüyası esnasında çanta gören şahsın hayal ettiği ve olmasını arzuladığı bir işi olduğu ama bunun için çaba harcaması gerektiği değerlendirmesi yapılır. Bu şahıs akidesi ve çalışkanlığı yardımıyla zafere ulaşmış olacak anlamına gelir. Rüyada çanta görmek bununla birlikte eskisinden farklı bir iş için bir kişiyle anlaşmaya ve uzlaşmaya varmış olmaya işaret eder. Rüyada valiz görülmüş olması ise şahsın gideceği bir yol olduğu biçiminde yorumlanır.

  in A