Rüyada alkış görmek, herkes kısımından beğenilmiş olan birisi olmak ve yapılan işlerde son derece büyük mutlu edici sonuçlara ismini yazdırmak manasına çıkar güzel bir rüyadır ve şahsın bütün yaşamının istediği gibi şekilleneceğinin müjdesini de taşır. Alkış görmek ara sıra sahne zanaatlarında vazife almanın ya da şahsın zanaat camiası içinde yer bulacağı bir işte çalışmış olması biçiminde de tabir edilir. Heyecan verici sorumluluklar üstlenilerek şahsın kendini ortaya koyma talihi sahip olacağına, bugüne değinmiş ol fark edilmeyen yanlarını açığa çıkararak birçok şahısı kendine hayran bırakmış olarak şaşırtacağına da yorumlanır. Alkış görmek aile için de gurur verici bir çocuk olmak, yaptığı tüm işlerde güvenmiş ol kazanmak ve yaşamı dolu dolu yaşamak biçiminde de açıklanır.  Rüyada Alkış Almak

  İş mevzusunda üstünde çalışılan büyük bir projenin vakitinde ve doğru biçimde teslim edilmesi neticesi alımı yapılacak övgü dolu laflar ve şahsa sunulacak yeni iş olanakları, terfi müjdesi gibi manalara maliktir. Alkış alım yapmak başkalarının gözünde kıskançlık duyulacak birisi haline gelmiş olmak, elini attığı tüm işlerden emeğiyle namusuyla çıkmış olmak ve muvaffakiyet dolu bir kariyere sahip çıkmak biçiminde tabir edilir. Özgüveni yüksek olan rüyayı gören kişinin hayata karşı cesur biçimde davranacağını ve sürekli iyi tercihler yapacağını, fırsatları çok evvelden görerek ona göre yaşamını şekillendireceğini de işaret eder.

  Rüyada Alkışlamak

  Çocuğu olan şahısların onları teşvik edecek davranışlar içinde olacağına ve bilhassa anne baba olmak suretiyle onlara iyi bir gelmiş olacak sunarken psikolojik cepheden da düzgün, sağlıklı şahıslar olmaları için gayret harcanmış olacağına belirtitir. İyi bir ebeveyn olmak ve aile bağlarını önemsemek manasına gelmiş olan rüya, şahsın başkalarının başarısından mutluluk duyduğunu, kesinlikle kıskanç hissiyatlar içine girmiş olmadığını de delalet eder.

  Rüyada Alkış Görmenin Psikolojik Yorumu

  Tasdik alım gereksinimi içinde olan ve kendini kuvvetli sezmek için aile desteğine sahip çıkmak istemiş olan şahısların psikolojilerini anlatır. Sevilmiş olan şahısların gözünde kıymetli olmak dileğinin de göstergesidir.

  in A