Rüyada alkışlanmış olmak, rüya sahibinin kendini yüceltecek, onurlandıracak ve göğsünü kabartacak bir iş yapmış olacağına ve bu vesileyle tüm insanların saygınlığını kazanarak, itibar sahip olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin ömrü boyunca kazanç sağlayacağına, hep daha ileriye gitmiş olmak için çabalamış olacağına, çalışkanlığı, akidesi ve kendisine olan itimatı yardımıyla niyetlendiği tüm işlerde muvaffak olmayı bilmiş olacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşamında sevince sebep olacak gelişmeler gündeme gelecek anlamına gelir.  Rüyada Alkışlandığını Görmek

  Rüya sahibinin çalışkanlığı ve mutlu edici sonuçları ile ön programa çıkmış olacağına, dikkat çekmiş olacağına ve bu vesileyle iş aleminde kısmetlerinin çoğalmış olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin maddi olanaklarının artmasına, şahsın yöneticilik pozisyonuna getirilmesine ve etrafı ferah kuvvetli kimse haline gelmiş olmasına yorumlanır.

  Rüyada Sahnede Alkışlanmak

  Rüya sahibinin herkes kısımından duyulacak ve tüm insanların imreneceği ve güzel sözlerle bahsedeceği bir işin altına imza atacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin birincilik mükafatına layık görüleceği ve en güzeli seçileceği bir proje hazırlamış olacağına ve bu çalışmış olmanın da kendisisi için harika bir etiket olacağına yorumlanır.

  Rüyada Camia Kısımından Alkışlanmak

  Rüyada camia kısımından alkışlanmış olmak da sahnede alkışlanmış olmak gibi tabir edilir. Rüya sahibinin işinde eline gelecek hayırlı fırsatlar yardımıyla şöhret edinmiş olacağına, namının yürümüş olacağına, makamının yükselmiş olacağına ve meslek yaşamında istediği noktaya süratlı biçimde ilerlemiş olacağına işaret eder.

  Rüyada Alkış Sesi Duymak

  Rüya sahibinin hayallerine ve amaçlarına ulaşmış olmaya çok yaklaştığı manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin en büyük beklentilerinin akidesi, ümitleri, pozitif fikirleri ve de çabaları yardımıyla gerçeğe dönüşeceğine, bu vesileyle huzurunun yerine gelmiş olacağına ve yüzünün güleceğine işaret eder. Ama kimi rüya tabirleri de bu rüyayı, şahsın aşırıya kaçan tavırları ve söylemleri ile insanlarca yapmacık ve samimiyetsiz olmak suretiyle görülmüş olacağına tabir edilir.

  in A