Rüyada alkol içmek; rüya sahibinin yaşayacağı muhtemel olumsuz hadiselere ve hayırsız işlere delalet etmektedir. Gelişecek süreçte gündeme gelecek hadiseler, şahısı şaşkın tavırlara sürükleyecektir. Asla ummadığı şahıslardan ihanet görüp dağılmış olacak olan rüyayı gören kişi, yaşadıkları karşısında akıl tutulmuş olmasına girecektir. Bu rüyanın bir başka manasında ise rüya sahibinin yaşayacağı namus bozulmaya uğraması ve kötü yola çıkması olmak suretiyle ele alım yapılmıştır.  Rüyada İçki İçmek

  Şahsın içinde biriktirdiği tüm ıstırap ve üzgün hali ortaya çıkacaktır. Bir volkan gibi patlama noktasına gelmiş olan bu kimse, artık canına da takmış ol etmesinin tesiri ile eteğindeki tüm taşları dökmüş olmaya başlayacaktır. Gündeme gelecek büyük olayların olacağına işarettir. Bu rüya sahibinin ayrıyeten içi ile dışının bir olduğu, göründüğü gibi olduğu değerlendirmeleri da alim olanlar kısımından yapılmıştır. Yani, değişik manalarda yorumlandığını söyleyebileceğimiz bir rüyadır.

  Rüyada Viski İçmek

  Rüyada viski içmek, şahsın kazandığı tüm şan ve şöhretin boş olduğuna işarettir. Yakaladığı konfor ve konforluk, esasen şahsın hayrına olmayacaktır. Tüm bu maddi kazançlar rüya sahibi için neticesinde olumsuz manada tezahür edecektir. Şuan mutlu günler geçirmiş olup rahatına baksa dahi, bu günlerde şahısı zor ve şanssız günler bekliyor olacaktır.

  Rüyada Bira İçmek

  Dost platformunda gündeme gelecek ani bir gelişmeye işarettir. Bu gelişme, pozitif veya olumsuz manada olma ihtimali var. Bu günlerde dost etrafı ile her zamankinden değişik olmak suretiyle daha sık buluşmaya başlamış olacak olan bu kimse, bu dostları ile kimi sırlarını paylaşacaktır. Bu sırların, dostları kısımından ortaya çıkartmış olması imkan dahilindedir. Bu vaziyetde, rüyayı gören kişi büyük bir mağduriyet yaşayacaktır ve yaşam ona sanki zindan olacaktır. Şahsın güvendiği dostlarından uğrayacağı muhtemel bir ihanet, şahısı fazlası ile üzmüş olmaya yetecektir. Gören şahsın uyanık ve hazır durumda olmasını gerektirmiş olan bir rüya olmak suretiyle tabir edilir.

  in A