Rüyada altın çaldırmış olmak, sorunlardan feraha ermek ve huzura ermek anlamına geldiği gibi, şahsın var sorunlarından yakınlarından birinin desteği ile kurtuluşa ereceği manasına da gelir. Rüyada altın çaldırmış olmak, kimi vaziyetlerde şahsın kısmetlerinin de başkası kısımından engellendiği ve dolayısıyla problemler gündeme geleceği biçiminde de tabir edilebilir. Çaldırılmış olan altının sayısı çok ise, şahıs maddi cepheden büyük bir sıkını yaşarmış ol ve ticaret ile uğraşıyorsa iflas eder. Biraz altın çaldırmış olmak da rahatsızlığa yakalanmak biçiminde yorumlanabilir.  Rüyada Altın Çaldığını Görmek

  Rüyası esnasında altın çalmış olan kimse, dostı kısımından haksızlığa uğrar ve kendisisi hakkında ortalıkta çok sayıda dedikodu dolaşır. Güvenilmiş olmaz ve yalancı bir kişiliğe malik olunduğuna ve dolayısıyla bütün işlerinin de aksi gittiğini bildirmiş olan rüya, İslami değerlendirmelere göre de şahsın hak yoluna dönmüş olması mevzusunda bir ihtar niteliğindedir. Gelmiş olacak kötü bir havadisin de öncüsü olan rüya, şahsın alacağı havadisden sonra yaşamının tam aksi doğrultuda bir seyre ereceği ve büyük badireler yaşayacağı biçiminde de tabir edilir.

  Rüyada Altın Bilezik Çalmak

  İslami cepheden şahsın imandan uzaklaştığını ve başkalarının yiyip içeceği şeyleri, kısmetini çaldığını dolayısıyla son derece büyük bir günah işlediğini gösterir. Rüyada altın bilezik çalmış olmak kimi değerlendirmelere göre de şahsın bütün sorunlarının ortadan kalkacağını ve tez zamanda beklenmedik sevindirici olaylar yaşayacağına işaret eder. Altın bilezik çaldığını görmüş olan kişi, esas yaşamında huzur dolu olur ve ruhsal olmak suretiyle da iyi bir hale gelir.

  Rüyada Altın Çaldırmış olmak Psikolojik Yorumu

  Psikolojik cepheden, gerçek hayatında malik olduğu kıymetli malları kaybetmiş olmaktan korkan ya da hırsızlığa maruz kalacağından kaygı eden şahısları simgeler. Hanende çok sayıda altına sahip çıkan kimseler de hırsızlıktan korktukları için gün içinde bu cins fikirler zihinlerinde yer ettiğinden, rüyalarında da bilinçaltları ortaya çıkar ve altın çaldırdıklarını görürler. Kaygı ve korkuların rüyalarda açığa çıkmış hali olmak suretiyle değerlendirilebilir.

  in A