Rüyada altın küpe görmek, hayırlı işlere işaret eder. Rüyayı gören kişinin yaşamının her geçen gün iyi tarafa gideceği, işlerinin ve kazanımlarının artacağı, keyfinin yerine geleceği ve hayatının istediği gibi gitmiş olmaya başlayacağı biçiminde yorumlanır. Rüyada altın küpe görmek, rüyayı gören kişinin maddi imkanlarının artmasının yanı sıra iç dünyasındaki rahatın ve mutluluğun da çoğalmış olacağına tabir edilir.  Rüyada Altın Küpe Armağan Almak

  Rüyada altın küpe armağan alım yapmak, bir şahısdan gelmiş olacak sevindirici bir havadise veya bahse konu olan insandan görülmüş olacak iyiliğe delalet ederken bir öte taraftan da rüyayı gören kişiyi çok mutlu edecek ve sevince boğmuş olacak bir bilgi alacağına yorumlanır.

  Rüyada Altın Küpe Bulmak

  Rüyada altın küpe bulmuş olmak, iyi görülmemektedir. Talihin ve kısmetin kapanmasına, aksaklıkların ortaya çıkacağına, muvaffakiyetinin, mutluluğun ve kazancın azalmış olacağına delalet eder. Rüyada altın küpe bulduğunu gören şahsın rüyası, sağlığının ve işlerinin bozulacağı manasına çıkar.

  Rüyada Altın Küpe Taktığını Görmek

  Rüyada altın küpe taktığını görmek, rüya sahibinin çocuğu ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin çocuğunun kendisisi için çok iyi olacağına, sevgisini, hürmetini kendinden eksik bırakmayacağına, dinde ve namusta kalender ve güzel olacağına işaret eder. Bu da şahsın sürekli çocuğu ile övüneceğine yorumlanır.

  Rüyada Altın Küpe Kırılması

  Rüyada altın küpe kırılmış olması, rüya sahibinin hüsrana uğrayacağına işaret eder. Kötü bilgi almaya veya kötü laf duymuş olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin duyduğunda kendini çok üzmüş olacak bir durumla karşı karşıya geleceğine tabir edilir.

  Rüyada Altın Küpe Kaybettiğini Görmek

  Rüyası esnasında altın küpe kaybettiğini görmüş olan kimse, hesapta olmayan bir harcamış olma yapmış olmak halinde kalmış olacak bu da bütçesini zorlamış olacak anlamına gelir. Şahsın maddi zorluk çekeceğine ve bir müddet bu durumla üstesinden gelebilmek için uğraşacağına işaret eder.

  in A