Rüyada altın takmış olmak, biri için oldukça önem derecesi yüksek bir dayanak sağlayacağınız manasına çıkmaktadır. Bu şahıs aile etrafınızdan de yakın etrafınızdan de olma ihtimali var. Bu desteğinizin önem derecesi yüksek olmasının sebebi, bahse konu olan insanın yaşamını büyük ölçüde değiştirmiş olacak olmasından kaynaklanır. Rüya hakkında söylenebilecek olan öbür bir mevzu da ekonomik manada bir kazanç sağlamaktır. Burada bir yatırım vaziyetinden değil, ani bir biçimde açığa çıkan kazançtan laf edilir.  Rüyada Çeyrek Altın Takmak

  Kısa vakit aralıklarıyla sağlanacak olan kazanç anlaşılmalıdır. Bu vakit aralıkları ay biçiminde değil, daha fazla birkaç günlük aralıklarla anlatım edilmektedir. Bu kazançların sizi memnun etmesi ve yaşamınızı pozitif manada etkilemiş olması beklenmelidir.

  Rüyada Geline Altın Takmak

  Hayırlı bir bilgi almak, bir kısmete sahip çıkmak gibi güzel manaları bulunmuş olan bu rüya ile alakalı olmak suretiyle, muvaffakiyet biçiminde değerlendirme yapmış olmak da imkan dahilindedir. Muayyen bir mevzuda kazanılacak olan bu muvaffakiyetinin sizi ciddi bir konuya getirmiş olması laf mevzusudur.

  Rüyada Altın Bilezik Takmak

  Bir yakınınızdan alacak olduğunuz büyük bir desteği anlatım etmektedir. Bu katkı yardımıyla hem muvaffakiyet hem de talih manasında kazancınız olacaktır. Siz verilen bu yardımın aile veya yakın etrafdan gelmiş olması beklenebilir.

  Rüyada Altın Kolye Takmak

  Alımı yapılacak olan riski delalet eder. Yalnız bu riskin neticende da oldukça önem derecesi yüksek bir kazanç saklıdır. Riskli bir yatırım, riskli bir iş buna rol model olarak verilebilir. Neticesinde hayırlı bir vaziyet olan bu rüya, sevineceğinizi bilgi vermektedir.

  Rüyada Altın Yüzük Takmak

  Bir düğün, nişan veya laf havadisi alım yapacaksınız. Sizi oldukça şaşırtacak olan bu ani vaziyet, sevinç duymanıza de sebep olacaktır.

  Rüyada Altın Küpe Takmak

  Daha evvel denenmiş yalnız muvaffakiyet kazanılamamış olan bir mevzuda sağlanacak olan kazancı işaret etmektedir.

  in A