Rüyada altına kaçırmış olmak, mülk sahibi olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin eline yüklü biraz para geçecektir. Maddi cepheden oldukça rahatlamış olacak ve bolluk seviyesi yükselecektir. Şayet rüyada altına kaçırdığını herkes görmüş ise, zenginliği uzun sürmüş olacak ve daha da artacaktır. İşleri rayına girecek ve belli bir sisteme oturacaktır. Rüyayı gören kişi iş yaşamında yükselmiş olma basamakına geçecektir.  Rüyada Altına Kaka Yapmak

  Rüyada altına kaka yapmış olmak, altınla tabir edilir. Rüyayı gören kişi altın maliki olup altının değerlenmiş olması ile zenginleşir. Bununla birlikte rüyayı gören kişi mal maliki olur. Bu mal da kiraya verilerek kazanç sağlanır. Kişi, elde edeceği kazanç ile akrabasına bakmış olma yükümlülüğünü de yerine getirir. Aile içerisinde para kazanan tek şahıs olacaktır.

  Rüyada Kaka Yapmak

  Rüyada kaka yaptığını görmüş olan kişi, iş yaşamıyla alakalı yeni şeyler yaşarmış ol. Bir iş değişikliği olma ihtimali var veya terfi edebilir. Bu da daha güzel imkânları sağlar. Kimi rüya yorumcularına göre, bereket ve konfor manasına çıkar. Rüyayı gören kişi sorunlarından kurtulur ve rahata kavuşur. Kimi tabircileri ise haram mala delalet eder.

  Rüyada Kaka Yapmış olan Birini Görmek

  Rüyada kaka yapmış olan birini görmüş olan kişi, bahse konu olan insanla kimi bağlantılar kurar. Birbirlerine karşı yükümlülükler taşırlar. Daha fazla iş bağlantısı olacak bu bağlantı, her iki kısım için de kazanç sağlayacaktır. Birbirlerine olan güvenmiş ol ve bağlılık bağlantılarının en önem derecesi yüksek ögesi olacaktır. Yalnız gene de rüyayı gören kişi dikkatli olmalıdır zira karşısındaki şahıs rüya malikinden daha büyük çıkar dayanıklıya hedefinde olma ihtimali var.

  Rüyada Bokunu Görmek

  Rüyada bokunu görmüş olan kişi, sorunlu günler geçirecektir. Rüyayı gören kişi kendisi yaptığı tutumlar nedeniyle kendisine ziyan vermiş olacak ve istemediği hadiseler yaşayacaktır. Dolayısıyla büyük bir hüsran yaşayacaktır. Rüyada boka bastığını görmüş olan kişi, yaşamında ehemmiyet verdiği kimi simgeleri kaybeder.

  in A