Rüyada altına kaka yapmış olmak, altınla tabir olunur. Rüyayı gören kişinin eline altın geçecek ve bu altının borsadaki kıymetleri ile maddi gelir elde edecektir. Ayrıyeten mal maliki olur ve bu malın değerlendirilmesi ile kazanç elde edilir. Rüyayı gören kişi elindeki malı işletmiş olarak para kazanır. Hanen tek para kazanan şahısı olacak ve bütün akrabaya bakmakla yükümlenecektir.  Rüyada Altına Pislemek

  Rüyada altına pislemiş olmak, yaşamta yük yapmış olan şeyleri üstünden atmaya delalet eder. Rüyayı gören kişi yükselmiş olmasına engel olacak şeylerden, ağırlıklılık durumlarından kurtulacaktır. Artık daha huzur ve huzur dolu bir yaşamı olacaktır. Dertleri ile devamlı uğraştığı kişilerle artık uğraşılmayacaktır. Rüyayı gören kişi etrafındaki insanlarda da farklılık yapmış olacak ve yeni bir etraf yapacaktır.

  Rüyada Altına Kaçırmak

  Rüyada altına kaçırmış olmak, gerçekteki deyimiyle beraber tabir edilir. Rüyayı gören kişi yaşantısında çok etkileneceği şeyler yaşayacaktır. Gelişen bir takım hadiseler sebebiyle korku içinde yaşayacaktır. Kendine ya da sevdiklerine tehdit oluşturmuş olacak kimi ögeler olacaktır. Onlardan kurtulmadığı sürece devamlı olmak suretiyle bu korku ile yaşayacaktır. Yalnız bundan feraha ermek için yapabileceği gayreti gösterecektir.

  Rüyada Kaka Yapmak

  Rüyada kaka yaptığını görmek, iş yaşamıyla alakalı kimi yenilikler, değişiklikler yaşamaya delalet eder. Rüyayı gören kişi terfi edebilir veya daha fazla para kazanç sağlayacağı eskisinden farklı bir işe girecektir. Bu vaziyet da daha huzur bir hayat sürmüş olmasını sağlayacaktır. Kimi rüya yorumcularına göre rüyada kaka yapmış olmak, bolluğa delalet eder, yalnız kimilerine göre ise, haram mala işaret eder.

  Rüyada Bokunu Görmek

  Rüyada bokunu görmek, sorunlu günler manasına çıkar. Rüyayı gören kişi kendinin hatalarıyla yanlışlar yapmış olacak ve kendine ziyan verecektir. Bu vaziyet şahısı oldukça üzmüş olacak ve büyük bir hüsran yaşamasına sebep olacaktır. Zira istediği kimi işler yarım kalacaktır. Rüyayı gören kişi yaşamında kıymet verdiği kimi şeyleri kaybeder.

  in A