Rüyada altına yapmış olmak, ayıplanacak olan bir vaziyet yaşamak ve utanmış olmak biçiminde tabir edilir. Bir cemiyet içinde gündeme gelecek olan olayda, bir başkası ismine da utanmış olmak laf mevzusu olma ihtimali var. Bu şahıs ya siz veya yakınlarınızdan birisidir. Bu rüyanın öteki manaları arasında ise iftira mevzusu bulunmuş olmaktadır. Bu iftira olayı ile alakalı kısımlardan biri de siz olacaksınız. Gündeme gelecek olan vaziyet aslına bakarsan büyük olmasa da gene bir utancın açığa çıkmasına sebebiyet verecektir. Rüya ile alakalı olmak suretiyle yapılan değerlendirmelerden biri de lafından dönmüş olmaktır. Bir mevzuda vermiş olduğunuz sözden; unutmuş olarak, kasten veya türlü nedenlerle dönmüş olmanızı delalet eder. Rüya ve yorumlarla alakalı umumi özellik ise kısa müddetli olacağıdır.  Rüyada Altına İşediğini Görmek

  Bir mevzuda haksız olan şahsın kısımında olmayı göstermiş olmaktadır. Bu şahısı savunmanız, kimi insanlarla problem yaşamanıza ve atışmaların meydana gelmiş olmasına sebep olmaktadır. Uzun sürmüş olacak olan olumsuz tesirlerden kurtulmanız da gerginlikli olacaktır.

  Rüyada Altına Kaçırmak

  Kendisi sorumluluğunuzun dışında alım yapmış olduğunuz sorumluluklar için aşkın kaygı etmeyi simgeler. Bir başkasının sorumluluğunda olan mevzularda yapmış olduğunuz faaliyetleri kafanıza gereğinden çok takacağınızı göstermiş olmaktadır.

  Rüyada Altına Büyük Tuvaletini Yapmak

  Kusurdan dönmüş olmak biçiminde değerlendirilmektedir. Bu yanlış, herhangi bir mevzuda açığa çıkmış olma ihtimali var. Muayyen bir vakit sonra yapılan yanlışın idrakine varmanız ve kusurunuzu düzeltmiş olmanız, problemlerin meydandan kalkmasına neden olacaktır.

  Rüyada Başkasının Altına Yaptığını Görmek

  Bu şahıs ile alakalı olmak suretiyle gündeme gelecek olan sıkıntıları göstermiş olmaktadır. Bu vaziyet, şahsın tanımış olduk olması halinde geçerli olacaktır. Tanımış olduk olmayan bir şahıs gördüyseniz, sorumluluk alanınızı terk etmeniz beklenmelidir. Bu, bir iş yerinde meydana gelebileceği gibi, okuldan kaçmak veya aile içinde atışma olmak suretiyle da kendini ortaya koyabilir. Bu cepheden, ferah bir sahada görülmüş olabilir.

  in A