Rüyada altına yaptığını görmek, şahsın açığa çıkmasını istemediği ve çok korktuğu bir sırrı olduğunu, yaptığı hata işlerden ötürü tedirginlik içinde olduğunu gösterir. Rüyayı gören kişinin etrafı ve akrabası kısımından kesinlikle kabul görmeyen bir vaziyet içinde olduğu ve gayrimeşru bir bağlantı yaşamış olduğu doğrultunda de yorumlanabilir. Bu rüya şahsın çok ezilmiş, korkak ve beceriksiz bir kimse olduğuna da delalet eder. Altına yaptığını görmüş olan kişi, bununla birlikte beklenmedik biçimde açığa çıkan sırları sebebi ile utanç içinde kalacağı vaziyetler yaşarmış ol.  Rüyada Çişini Yaptığını Görmek

  Yeni iş kurmuş olan kişilerin beklentilerinin bedelsiz kalacağı ve maddi cepheden da düşük gelirler elde edileceği manalarına gelir. Rüyası esnasında çişini yaptığını görmüş olan kişi bununla birlikte dedikoducu ve iftiracı biridir ve etrafınca da sevilmiş olmaz. İleri geri konuşmuş olan, başkalarının işine gereksizce karışan ve devamlı olmak suretiyle şahısları eleştirmiş olan birisi olunduğuna, cemiyetdeki itibarının zayıf olduğuna da delalet eder.

  Rüyada Büyük Abdestini Yaptığını Görmek

  Ekonomik manada son derece büyük bir rahatlamış olmanın laf mevzusu olduğu rüya, şahsın hayallerindeki gibi bir iş maliki olacağına, çok karlı çıkacağı yatırımlar yapmış olacağına ve taşınmazlarının sayısının artış göstereceğine işaret eder. Değişik bir değerlendirmeye göre ise, rüyası esnasında açık bir yere büyük abdestini yaptığını görmüş olan kişi son derece büyük bir kabahat işlemiş olarak tüm insanlara berbat olur ve kötü hallerde kalır. Büyük abdestini yapmış olup temizlediğini görmüş olan kişi ise yaptığı büyük bir kusurdan dönmüş olarak, kusurunu telafi etme yoluna gidermiş ol.

  Rüyada Altına Yaptığını Görmek Psikolojik Yorumu

  Rüyası esnasında altına yaptığını görmüş olan kimse esas yaşamında yaptığı yanlış hareketler sebebi ile kötü hallerde kalacağı gibi, bu rüya korkular yaşayan ve kuvvetsiz paydan kişileri de delalet eder. Yenilik yapacak olmaya cesaret edemeyen, baskı altında olan şahısları de işaret eder. Psikolojik cepheden, son derece büyük bir sır maliki olan ve bu sırrın ortaya çıkması mevzusunda derin kaygılar yaşayan ve korkan şahıslar de rüyalarında eş şeyler görebilirler.

  in A