Rüyada alyans takmış olmak, hayra yorulması gereken bir rüya olmakla beraber iki farklı biçimde tabir edilir. Rüya sahibi haneli biri değilse öyleki henüz evlenmemişse, iyi bir nasip bulmuş olup bu günlerde evlilik yapacağına işaret eder. Rüya maliki, şayet haneli biri ise epeycedir beklediği ve fazlaca arzuladığı bir çocuk maliki olacaktır.  Rüyada Alyans Takmış olan Erkek

  Şayet henüz evlenmemiş bir erkek rüyası esnasında alyans takıyorsa, kısa bir zamanla evlilik rayına gireceğine ve çok memnun bir yaşam sürmüş olacağına işaret eder. Haneli bir şahıs bu rüyayı görmüş olursa şayet en kısa vadede bir çocuk maliki olacaktır.

  Rüyada Altın Alyans Takmak

  Rüyayı gören şahsın, evlenmiş olduktan sonra işine daha sıkı sarılmış olacağına, yeni işlere girmiş olacağına ve daha büyük ve hayırlı kazançlar sahip olacağına delalet eder. Aynı vakitde, iş yaşamındaki mutlu edici sonuçların ve huzurun aile platformunda da devam edeceğine ve bir bir ömür memnun bir biçimde gündeme geleceğine işaret eder.

  Rüyada Gümüş Alyans Takmak

  İyi bir nasip ile evlenmiş olan rüyayı gören kişinin, hayırlı, huzur dolu, memnun ve bolluk içinde bir yaşam sürmüş olacağına, harika işlere imza atıp çok sevilmiş olan bir şahıs ve harika bir aile babası olan kişi olacağına tabir eder.

  Rüyada Alyans Taktığını Görmek

  Rüya maliki, haneli biri ise bu günlerde bir çocuk maliki olacağına işaret eder. Şayet haneli biri değilse karşısına yakın bir vakit içinde çıkmış olacak olan bir talih ile çok güzel bir evlilik yapmış olup henüz evlenmemiş yaşamından kurtuluşa ereceğine ve çok huzur ve memnun bir yuvaya ereceğine işaret eder.

  Rüyada Alyans Takmış olup Çıkarmak

  Rüya sahibinin kısa bir vakitde izdivaç edeceğine yalnız türlü nedenlerden dolayı ayrılık gündeme geleceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi haneli bir şahıs ise çocuk maliki olma hayallerinin boşamış ol çıkmış olacağına işaret eder.

  in A