Rüyada amcasını görmek, rüya sahibinin yaşamının daha basit hale gelmiş olması, muvaffakiyetlerinin, mutluluğunun ve kazanımlarının da artması için tabiri caizse bir bilene danışmış olması gerektiğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin başının derde girdiğinde, işlerinin kötüleşmiş olmaya başladığında, yaşamına aksaklıkların ve engellerin çıktığında bütün çareyi ve dermanı gene akrabasında bulduğuna dolayısıyla onların laflarının dışına çıkmış olmamasında fayda olduğuna delalet eder.  Rüyada Amcasını Ölmüş Görmek

  Rüya sahibinin akrabasıyla beraber huzur ve saadet içerisinde bir platformda yaşayacağına, huzurunun, sağlığının ve dirlik, düzeninin yerinde olacağına, aile bireyleri ile afiyette kalmış olacağına ve gerçek mutluluğu da hane yaşamında bulmuş olacağına yorumlanır.

  Rüyada Amcasını Öldürmek

  Rüya sahibinin uykusunun tam tersine cidden amcasıgille veya öbür birinci seviye yakınlarıyla bol muhabbete ve iyi geçim halinde olacağı manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin onlarla birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olacağına ve birbirlerine sıkı sıkıya kenetlenmiş olacaklarına delalet eder.

  Rüyada Amcasıgilin Kızını Görmek

  Rüya sahibinin etrafında kendine iyilik, hayır ve şifa getirmiş olacak olan iyi kalpli, bonkör, kadri ve kalbı yüce kimseler olduğu manasına çıkar. Rüyayı gören kişi bu şahıslardan her daim samimiyetle dayanak görüyor ve görmeye de devam edecek anlamına gelir.

  Rüyada Amcasıgilin Elini Öpmek

  Rüya sahibinin kendisisi için uğurlu gelmiş olacak, talihini ve kısmetini arttıracak kişilerle müşterek hareket edeceğine, şöylece muvaffakiyet, kazanç, saygınlık, şöhret sahip olacağına, cesaretleneceğine ve kendine olan özgüvenin artış göstereceğine işaret eder.

  Rüyada Amcasıgilin Oğlunu Görmek

  Rüya sahibinin almış olduğu her kararda, giriştiği tüm işlerde ve attığı her aşamada arka tarafında durmuş olan aile bireyleri, yakınları, yakınları veya arkadaşları olduğu manasına çıkar ve hayırlar yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bedelli olmak suretiyle sevdiği ve sevildiği şahısların var olduğuna yorumlanır.

  in A