Rüyada tıbbi operasyon olduğunu görmek; şahsın günahlarının döküleceği anlamına gelir. Rahatsızlık anında çekilmiş olan acı veren durumlar, sorunlar, sancılar müminin günahlarını döker. Bu nedenle şahıs günahlarının hepsinden aheste aheste kurtulur, tamamı gidermiş ol, anasından daha yeni doğmuş gibi çok temiz olur.  Rüyada Tıbbi operasyon Masasında Kalmak

  Şahsın tıbbi operasyon olup masadan kalkamadığını görmüş olması hayatını uzatmış olması anlamına gelir. Bir kimse kendinin öldüğünü görecek olursa kendisi hayatı uzar, başka birinin öldüğünü görecek olursa onun hayatını uzatır. Tıbbi operasyon masasında ölmüş olan şahıs ise şehid düşerek yazılır, bütün günahları silinmiş bir biçimde vefat etmiş olur. Öyleki tıbbi operasyon masasında kalmış olan şahıs her kim ise şehid düşerek ölmüştür, şehid düşerek da haşrolunacaktır.

  Rüyada Tıbbi operasyon Olduğunu Bilmek

  Bir kimse kendini rüyası esnasında tıbbi operasyon olmuş olmak suretiyle biliyorsa bu şahsın bir sızlaması var anlamına gelir. Şayet başından tıbbi operasyon olduğunu görüyorsa başı ağrıyordur, midesinden olduğunu görüyorsa midesi ağrıyordur. Bu nedenle doktora görünmüş olmalı, sorunu nedir öğrenmelidir.

  Rüyada Tıbbi operasyon Olduğunu Hissetmek

  Bir kimse narkoz alarak tıbbi operasyona alımı yapıldığını ama tıbbi operasyonun acı tarafını hissettiğini görecek olursa bu şahsa kötü bir rahatsızlık musallat olacaktır. Bu rahatsızlık yüzünden şahıs psikolojik olmak suretiyle da yıkılacaktır. Psikolojik tedavi de görmüş olması gerekecektir. Ayrıyeten acı veren durumların hissedilmesi şahsın günahları olmak suretiyle da tabir edilir. Değişik günahlarının karşılıkını çekeceği anlamına gelmiş olmaktadır.

  Rüyada Tıbbi operasyon Olduğunu Gizlemek

  Sevdiklerini üzmüş olmamak için değişik acı verici hadiseleri onlardan sakladığı anlamına gelir. Ama bu vaziyeti başkasından duymuş olmak onlara daha da acı yaşatacaktır. Bu nedenle onlardan saklamış olmak yerine vakitinde onlara söylemiş olmalı, kendine yapılmasını istemediği şeyi başkasına yapmamalıdır.

  Rüyada Tıbbi operasyon Olduğunu Söylemek

  Bütün sırların ve gizli kapaklı oyunların gün yüzüne çıkacağı anlamına gelir. Şahıs bu günlerde arka tarafından oynanan oyunları öğrenecek, pekçok insanla olan dostluğunu bitirmiş olacak, çevresindeki çürük yumurtaları atacaktır. Artık yalnızca kendini muhakeme eten, güvenilir ve dürüst kimseler ile dostluk kuracaktır.

  in A