Rüyada ametist görmek, rüya sahibinin parlak bir geleceği olacağı manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin yaşamış olduğu gerginlikli, zor, kötü ve mutsuz günlerden kurtuluşa ereceğine, ferahlayacağına, rahatlamış olacağına, esenlik, rahat ve saadet bulmuş olacağına yorumlanır. Talih anlamına gelir, duaların ve dileklerin makbul sayılacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine yorumlanır ve rüya sahibinin muradına ereceği biçiminde kabullenilir.  Rüyada Ametist Taşı Görmek

  Rüyada ametist taşı görmek de tıpkı ametist görmek gibi tabir edilir. Her iki rüya da büyük hayır olmak suretiyle açıklanır ve rüya sahibinin korkularından, hastalıklarından, dertlerinden ve dertlerin verdiği ağırlıktan kurtuluşa ereceğine, çözümlere ve sakinliğe ereceğine işaret eder.

  Rüyada Ametist Yüzük Görmek

  Rüya sahibinin eline bol para geçeceğine, işlerinin çoğalmış olacağına, mesleğindeki muvaffakiyetlerinin ve zaferlerinin artış göstereceğine, bu vesileyle hem maddi kuvvetinin, hem de makamının ve itibarının yükselmiş olacağına tabir edilir.

  Rüyada Ametist Taşı Toplamak

  Rüya sahibinin kısmetlerinin ve eline gelecek fırsatların çoğalmış olacağına, karşısına hayır ve şans getirecek işlerin çıkmış olacağına, çevrene da kendine büyük fayda ve çıkar getirmiş olacak kişilerin dolmuş olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yaşamının mükemmel olacağına, eksiklerinin de küllüyen giderilmiş olacağına yorumlanır.

  Rüyada Ametist Kolye Görmek

  Rüya sahibinin sağlığının yerine gelmiş olacağına, hayatının uzun olacağına, dirlik, düzeninin yerinde kalmış olacağına, yaşamının afiyette geçeceğine, beklentilerinin ve ideallerinin gerçeğe dönüşeceğine bu vesileyle hayat enerjisinin, dileğinin ve dinamizminin de eksilmeyeceğine işaret eder.

  Rüyada Ametist Yüzük Takmak

  Rüyayı gören kişinin mali durumunun artış göstereceğine, kazanımlarının çoğalmış olacağına, işinin kuvvetinin denk gideceğine, elinin bollaşmış olacağına, muvaffakiyetinin önündeki engellerin ve aksaklıkların kaybolmuş olacağına, yiyip içeceği şeylerin genişlemiş olacağına, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artış göstereceğine işaret eder.

  Rüyada Ametist Taşı Almak

  Rüya sahibinin çabalarının bedelini ve hak ettiklerini kusursuz ve sıkıntısız biçimde alacağı manasına çıkar.

  in A