Rüyada amir görmek, esenlik, ferahlık, rahat ve konfor manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin etrafındaki hayırlı, iyi ve hijyenik kalpli şahısların var olduğuna işaret eder. Bunlar, şahsa faydası olan, tok gözlü, merhametli ve tutarlı kimseler olmak suretiyle tasvir edilirler. Rüyayı gören kişinin en zor günlerinden yanında olan, ona moral ve kuvvet vermiş olan kimseler oldukları değerlendirmesi yapılır.  Rüyada Amir Olmak

  Rüyada amir olmak, rüyayı gören kişinin başının ağrıyacağı ve canın sıkılacağı hadiselerin gündeme geleceği manasına çıkar. Kişi, hissiyatlarına kapılmış olup, kısa süre öfkeyle gözünü karartmış olacak ve hırsla, sinirle son derece büyük sözler edecek veya fevri davranmış olarak kimi adımlar atacak, sonradan da ortalığı temizlemekle uğraşacak anlamına gelir.

  Rüyada Amirle Konuşmak

  Rüyada amirle konuştuğunu görmüş olan kimse, memnun olacağı, huzura ereceği ve yaşamının rayına girmesini sağlayacak bir bilgi alacak anlamına gelir. Bu rüya kimi zaman da talih biçiminde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin karşısına iyi bir nasip kapısının açık hale geleceğine işaret eder.

  Rüyada Amirle Atışma Etmek

  Rüyada amirle atışma etmek, terslik ve problem gündeme geleceğine yorumlanır. Kişi, değişik problemler yaşayacak, hata şahıslara bulaşmış olacak ve dolayısıyla de başına birçok musibet gelecektir diye açıklanır. Sıkıntı, meşakkat ve hüzün olmak suretiyle kabullenilir.

  Rüyada Yönetici Görmek

  Rüyada yönetici görmek, rüya sahibinin yaşamında önem derecesi çok yüksek mutlu edici sonuçlara imza atacağına delalet eder. İşinde profesyonelliğe yükseleceği, harika bir kariyer maliki olacağı, sıra dışı planlar ve düşünceler üreteceği bu vesileyle de büyük mükafatlar alacağı manasına çıkar.

  Rüyada Yönetici Olmak

  Rüyada yönetici olmak, rüyayı gören kişinin çok çalışmış olacağına, itikadını ve özgüvenini çok kısa bir süre olsun kaybetmiş olmaması yardımıyla hayallerine, ümitlerine, amaçlarına ve ideallerine ereceğine işaret eder. Kişi, mesleğinde istediği noktaya yükselmiş olmayı başaracaktır diye tabir edilir.

  in A