Rüyada anne sütü görmek, hijyen ve güzel namustur. Anne sütü her hususta mutlu edici bir sonuca kavuşacağınız bir evreye girdiğinize, vakti iyi kullanmış olmaya, iş ve hususi yaşamında iyi imkanlara, hayırlı kısmetlere, bolluklu işlere ve bol kazançlara delalet etmektedir.  Rüyada Memeden Süt Emmek

  Pekçok âlim bu rüyanın hayırlı olmadığını söylemiş olmaktadırlar. Bu rüya kederlenme ve soruna girmiş olma olmak suretiyle yorumlanır. Kimileri da süt emen şahıs hapse girer demişlerdir Ebu Sait?e göre meme emen şahıs hastalanarak yataklık olar. Gene bu rüya geçim darlığına, maddi sorunlara da yorulabilmektedir.

  Rüyada Kendisi Memesini Emdiğini Görmek

  Rüyada kendisi memesini emen şahıs, yakında yakın hısımlardan birinin mirasına konar. Gene bu rüya kızının hayırlı çıkmış olmasına ve ondan göreceği hayra da işaret olabilmektedir. Rüyası esnasında bir bayanın memesini emdiğini görmüş olmaksa hayra yorulması gereken bir rüya değildir.

  Rüyada Meme Dışında Bir Azadan Süt Emmek

  Rüyada meme dışında herhangi bir azadan meme emen şahıs hayır ve çıkar görürken şayet emdiği şahısı tanıyorsa bu rüya onun için hayırlı değildir. Rüyada bir hayvandan süt emdiğini görmek şayet süt çıkıyorsa ve o hayvan süt verebiliyorsa oldukça güzel ve hayırların işaretçisi olan bir rüyadır.

  Rüyada Emdiğini Görmek

  Rüyada emmek geneli tabirciye göre mala delalet etmektedir. Emmek ile alakalı rüyalar görülmüş olma vaziyetine göre tabir edilmektedir.

  Rüyada Eti Yenmeyen Bir Hayvandan Süt Emdiğini Görmek

  Rüyada eti yenmeyen bir hayvandan süt emen şahıs haram bir mala kavuşur. Bu rüya hayırlı olmayan kazançlara, iş yaşamında muvaffakiyetli olmaya fakat bu muvaffakiyetden bolluk görmemeye yorulmuş olmaktadır.  Eti yenmiş olan bir hayvandan emilen süt  ise güzel ve hayırlı bir paradır.

  Rüyada Çocuğu Emzirdiğini Görmek

  Rüyada herhangi bir çocuğu emzirdiğini görmüş olan kimse şayet o çocuk kendisi çocuğuysa büyük bir mertebeye ulaşır, kendisi soyundan hayırlı ve namuslu büyük insanlar çıkar.

  in A