Rüyada otomobil alım yapmak, rüya sahibinin, iş yaşamında ve aile yaşamında önem derecesi çok yüksek ve lafı geçen bir şahıs olduğuna, gerçekleştirilen çalışmalar ve ortaya konulan planlar yardımıyla çok takdir edildiğine ve çok beğenilmiş olup yüksek bir mevkiye terfi almış olarak parlak, sevindirici bir gelmiş olacak kurmuş olacağına işaret edilir.  Rüyada Otomobil Altında Kalmak

  Rüyada otomobil altında ezilmek, rüyayı gören kişinin, iş yaşamında son derece büyük bir iş için ortaklık yapmış olarak çok çok miktarda bir paraya ve mala ereceğine veya çok ırak bir yerde yaşayan bir akrabasından çok miktarda bir miras kalmış olacağına ve bu vesileyle çok çok büyük bir mal varlığına ereceğine belirti edilir.

  Rüyada Kaza Yapmış Otomobil Görmek

  Rüyada kaza yapmış otomobil görmek, iş yaşamında gösterilen büyük muvaffakiyetler ve iş yerine kazandırılan büyük paralar yardımıyla çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına ve son derece büyük paralar kazanılacağına yorumlanır.

  Rüyada Atlı Otomobil Görmek

  Rüyada atlı otomobil görmek, ortaya konmuş olan çalışmaların bir çok insan tarafından beğenilmiş olması ile son derece büyük muvaffakiyetler kazanılacağına delalet edilir.

  Rüyada Araba Görmek

  Rüyada araba görmek, aile yaşamında ve toplumsal yaşamta yaşanan hata uzlaşma gibi nedenlerden dolayı son derece problemli bir hale düşüleceğine ve elde olmadan üzülmüş olup kırılmış olan insanların kalbının alım yapılmaya çalışılacağına belirti edilir.

  Rüyada Araba Kullanmak

  Rüyada araba kullanmış olmak, rüya sahibinin, kendisi beceriksizliği yüzünden iş yaşamında veya eğitim yaşamında son derece büyük problemler ile karşı karşıya geleceğine işaret edilir.

  Rüyada Bir Araban İçinde Olmak

  Rüyada bir araban içinde olmak, rüya sahibinin, iş yerinde yapılan büyük bir kusurdan dolayı suçsuz yere ceza alacağına yalnız daha sonra masum olduğunun açığa çıkması ile cezadan feraha erip ismini hijyenike çıkartmış olacağına yorumlanır.

  in A