Rüyada otomobil anahtarı görmek, rüyayı gören kişinin gelecekte herşeyin daha güzel olması ismine savaştığına tabir edilir. Rüya sahibinin en büyük gayesinin çabalarının bedelinde akrabasına daha güzel koşullarda, daha rahatlıklı, daha gösterişli ve daha huzur bir hayat verebilmiş olmak olduğuna yorumlanır. Herkes gibi rüyayı gören kişinin de hayatdan kimi arzuları ve beklentileri olduğu manasına çıkar ve bu rüya daha ziyade basit bir hayatın hayalini kurmuş olmaya işaret eder.  Rüyada Otomobil Anahtarı Almak

  Rüya sahibinin fazlaca arzuladığı bir işte hemen hemen memnun sona yaklaştığı manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin ne istediğini bilmiş oluyor olması yardımıyla amaçına doğru programlı, planlı, stratejik ve de emin adımlarla yürüdüğüne ve mutlu olmasına tabir caizse az kaldığına yorumlanır.

  Rüyada Otomobil Anahtarı Kaybetmek

  Üzülmeye, talihsizlik yaşamaya, kısmetini kaçırmış olmaya ve uğursuzluk yaşamaya delalet eder. Rüya sahibinin karşılaşacağı engeller, sarp ve dikenli yollar, kötü şahıslar ve olumsuz hadiseler sebebi ile kendini mutlu edici bir sonuca taşıyacak yolda ayağının tökezlemiş olacağına ve düşmüş olacağına işaret eder.

  Rüyada Otomobil Anahtarı Bulmak

  Rüyayı gören kişiye ilaç gibi gelmiş olacak, dertlerini unutturacak, onu karamsar ve fikirli ruh halinden kurtarmış olacak bir olumlu yönde neticeleneceğine delalet eder. Beklenmedik aniden güzel bir talih yakalamış olmaya ve bunu da en akli melekeleri yüksek biçimde kullanmış olarak çıkar sahip olup, hem sevinçten hem de rızıktan bolca nasiplenmiş olmaya tabir edilir.

  Rüyada Otomobil Anahtarı Kırılması

  Rüyayı gören kişinin maddi varlığını hesapsızca harcayıp tüketmemesi, yarınlarını, çocuklarını ve yaşlılığını muhakeme eterek geride bir şeyler bırakmış olacak biçimde kullanmış olması gerektiğine işaret eder. Lüzumsuz ve keyfi harcamaların acı tarafını yaşamamak ve pişman olmamak için iktisat etmeye ve birikim yapacak olmaya yorumlanır.

  Rüyada Otomobil Anahtarı Vermek

  Rüya sahibinin rüyası esnasında otomobil anahtarını verdiği kimseye bir iyiliği dokunacağına yorumlanır.

  in A