Rüyada otomobil kazası görmek, rüya sahibinin karışık hissiyatlar içinde olduğu manasına çıkar. Olumsuz fikirler içinde, karamsar ve ümitsiz günler geçirmiş olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin duyarlı olacağı, her şeyi kendisi üstüne alımı yapılacağı, derhal üzülmüş olup, kolayca kırılacağı bir süreç geçirmiş olacağına günümüze çok mutsuz olup yıpranacağı manasına çıkar. Kimi rüya tabirleri, bu rüyayı farklılığı bariz derecede ortada biçimde tabir ederler ve rüya sahibinin yaşamında bir düğüm noktası gündeme geleceği değerlendirmeni yaparlar.  Rüyada Otomobil Kazası Yaptığını Görmek

  Bu rüya, iki farklı biçimde açıklanır. Kimi rüya tabirlerine göre şahsın yaşamında esaslı, kayda değer derecede önemli değişiklikler olacağı manasına çıkarken kimi rüya tabirlerine göre de rüyayı gören kişinin yaşamında zor fakat geçici olacak günler geçireceği biçiminde değerlendirmeye tabi tutulur.

  Rüyada Otomobil Kazası Atlatmak

  Selamet içerisinde olmaya, fenalıklardan, art niyetli ve kem gözlü şahıslardan, kazalardan, belalardan, melanetli vaziyetlerden ve musibetli hadiselerden ırak olmaya işaret eder. Rüya sahibinin sorunlu ve zor günlerden azıcık da olsa kurtuluşa ereceği manasına çıkar.

  Rüyada Otomobil Kazası Yapmış olan Birini Görmek

  Rüyayı gören kişinin korkularının, kaygılarının ve kuruntularının kaba bir tabirle hortlayacağı ve şahısı bir daha rahatsız edeceği ile yorumlanır. Rüya sahibinin herşeyi kafasına takmış olacağına, siyah siyah düşünür olacağına ve kendisini sanki büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine tabir edilir.

  Rüyada Otomobil Kazasında Ölmek

  Bir şahıs rüyası esnasında kendisini otomobil kazasında öldüğünü görecek olursa şayet bahse konu olan insanın oldukça uzun bir hayat sürecek anlamına gelir. Rüyada yaşanan olayın tersine sağlıklı olmaya, huzur dolu ve güzel yaşamaya delalet eder.

  Rüyada Otomobil Kazasından Kurtulmak

  Yaşamın kolaylaşmış olmasına, kazancın artmasına, borçların kapanmasına ve işlerin hafiflemiş olmasına sebep olacak hadiselerin gündeme geleceğine, rüyayı gören kişinin sorunlarından, meşakkatlarından ve harcadığı çabadan feraha erip, rahatlayacağına işaret eder.

  in A