Rüyada otomobil kullanmış olmak, umumi olmak suretiyle iş ve iş yaşamına işaret eder. Rüyayı gören kişinin kıvrak zekâsı ve çalışkanlığı yardımıyla iş hayatında sürekli muvaffakiyetli olacağı manasına çıkar. Bir işinde başarısız olunmaya uğrasa derhal eskisinden farklı bir işe girişmiş olacak kadar akıl, program ve proje maliki olduğu değerlendirmesi yapılır. İş yaşamındaki muvaffakiyetsizlik kendini basit basit bozguna uğratmış olamaz, zira rüyayı gören kişi için ekmek kazanmanın bin hiç bir şekilde yolu vardır. Rüyasından otomobil kullandığını görmüş olan kimse bugün işçiyse yarın muhakkak büyük bir holding maliki olacaktır. Şayet patronsa ileri de ansızın çok iş yeri maliki olacaktır.  Rüyada Otomobil Sürmek

  Rüyayı gören kişinin meslek yaşamında gelmiş olacak vaat eden birisi olduğuna, göstereceği üstün mutlu edici sonuçları yardımıyla terfi alacağına ve makamının artış göstereceğine yorumlanır. Bu şahıs yeteneği ve aklı yardımıyla iş camiasında tüm insanların arama yaptığı özelliklerde şahısdır, dolayısıyla hiç iş sorun çekmeyecektir.

  Rüyada Araba Kullanmak

  Rüyayı gören kişinin iş yaşamında hemen hemen rakibinin olmayacağı manasına çıkarken bununla birlikte da bir çok insana göre başarılması imkânsız olan işleri başarmış olma yeteneğine malik olacağı biçiminde açıklanır. Rüyada otomobil kullanmış olan şahıs bilhassa iş yaşamında pekçok mutlu edici bir sonuca imza atar ve herkes kısımından takdir görür.

  Rüyada Süratlı Otomobil Kullanmak

  Muhakeme etmeden ve çabuk kararlarla yapılacak bir işten ziyan etmeye ayrıca işinden olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişi fevri hareket ederek attığı adım sebebi ile kendine büyük bir ziyan verecektir. Bu rüya bu günlerde yaşayacağınız tehlikelere ve şayet dikkat etmezseniz başınıza gelmiş olacak kimi belalara da delalet edebilmektedir.

  Rüyada Otomobile Binmek

  Rüyayı gören kişinin işi için bir yere gitmiş olmasına öyleki mekân değişikliği yapmış olmasına yorumlanır. Bu gidiş, rüyayı gören kişi için hayırlı olacaktır. Rüyada otomobile binen şahıs bir makama yükselir, derecesi artar, liderlik ve yöneticilik konumuna yükselir. Bu rüya kimi zaman da evliliğe, eşiyle memnun geçecek bir yaşama, hem hususi hem de iş yaşamında mutlu edici bir sonucu yakalamış olmaya da yorulabilmektedir.

  Rüyada Otomobilin Altında Kalmak

  Ne kadar korkunç gibi de görünmüş olsa esasen o denli hayra yorulur. Rüyayı gören kişi için mülk sahibi olmak ve gösterişli içinde bir hayat sürmüş olmak manasına çıkar. Kimi bilginlere göre ise otomobilin altında kaldığını görmüş olan kişi, büyük bir sorumluluğun altına girer ve rüyayı gören kişiye bazıları yardım için müracaat ederler.

  Rüyada Otomobilin Arka tarafından Koşmak

  Yokluk ve parasızlık ile geçecek zor zamanlara işaret eder. Rüyayı gören kişiyi zor günler bekliyor anlamına gelir. Kimi zaman da bu rüya size göre arkası sıra gidilecek, takip edilecek işler; bir kimse ile müşterek yapmış olacağınız çalışmalar, bilhassa çalışmış olma hayatınızda zorlu ve dinamik bir süreç olmak suretiyle da yorulabilmektedir.

  Rüyada Otomobil Kazası Görmek

  Rüyada görmüş olunan otomobil kazası tehlikelere karşı dikkatli olmanız gerektiğini hatırlatmış olan bir ikazdır. Bu rüya yakında başınıza kimi belaların gelebileceğini ya da etrafınızda bulunmuş olan ve sizi çekemeyen birtakım kişilerin olduğunu göstermiş olan bir rüyadır. Otomobil kazası geçirmiş olup öldüğünü görmüş olan kişi, eski kötü alışmışlıklarını bırakmış olarak kendine hijyenik bir sayfa açmayı başarır. Otomobil kazasından kurtulan esas yaşamında bir tehlike atlatır.

  Rüyada Otomobil Çarpması

  Rüyası esnasında kendine bir otomobilin çarptığını görmüş olan kimse, kimi yanlış hareketler işler ve doğru olmayan yollara sapar; bunun neticende da soruna girer. Bu rüya kötü hareketleriniz neticende başınıza kimi musibetler gelmiş olacağına bu musibetlerden ibret alarak yaşamınızı küllüyen değiştirmiş olacağınıza delalet etmektedir. Kimi bilginlere göre ise otomobil çarpmış olması yeni bir başlangıca, iş ya da hususi hayatınızda başınıza gelmiş olacak kimi pozitif hadiselere yorulmuş olmaktadır.

  Rüyada Birine Çarptığınızı Görmek

  Rüyanızda birisine çarpmış oltuğunuz görmüş olmanız, şayet o kimseyi tanıyorsanız ona yapmış olacağınız bir fenalığa ya da o kimse hakkında açığa çıkaracağınız kimi söylentilere delalet etmektedir. Rüyada otomobil ile insanlara çarpmış olmanız neticesi şahısların öldüğünü görmüş olmanız tutumlarınıza dikkat etmeniz gerektiğinin, kimi hareketlerinizden ötürü insanların size karşı kötü zan beslediğinin ve hakkınızda türlü söylentilerin çıktığının göstergesidir.

  Rüyada Uçan Otomobil Görmek

  Rüyada uçan otomobil görmüş olmanız olanaksız gibi gördüğünüz kimi mevzularda isteklerinizin gerçeğe dönmesine ve tez zamanda hayatınızda her şeyin rayına girmesine delalet etmektedir. Bu rüya sahibi istek ettiklerine en süratlı ve güzel yollardan ulaşır.

  Rüyada Otomobil Lastiğinin Patlaması

  Bu rüya yakınlar içinde ortaya dökülecek bir olaydır. Epeycedir meydana gelen ama sizlerin havadisinizin olmadığı bir hadiseyi duymuş olmanıza, yakın etrafınızdan bir şahsın başına gelmiş olacak tatsız bir hadiseye, çok şaşırmış olacağınız ve asla ummadığınız bir bilgi almaya yorulmuş olmaktadır.

  Rüyada Otomobil İle Takla Atmak

  Bu rüya görmüş olan kimse için cici olmayan bir hadisenin işaretçisidir. Yaşamınızda her şey yolunda giderken alacağınız bir havadis ile üzüleceğinizin; ama bu hüzününün kısa süreceğinin işaretçisidir. Rüyası esnasında otomobili ile takla atanmış ol kimse epeydir çıkmış olmak istediği yolculuğa çıkmış olamaz ve bu geziyi bir başka vakite erteler.

  Rüyada Otomobilin Çalışmaması

  Rüyada otomobilinin çalışmış olmadığını gören kimsenin kimi işleri aksar ve beklediği neticeleri alım yapamaz. Bilhassa çalışmış olma yaşamında ortaya çıkacak problemlere, maddi meselelere, ara sıra rahatsızlıklara da yorulabilen bu rüya gören şahsın başına gelmiş olacak tatsız hadiselere de işaret edebilmektedir.

  Rüyada Yeni Otomobil Almak

  Rüyada yeni otomobil alan kimse, mal mülk maliki olur, eline oldukça yüklü bir para geçer ya da eskisinden farklı bir işe girer. B8u rüya umumilikle sevindirici bir rüya olmak suretiyle görülür. Şansın artması, her doğrultudan talihli olunması, hususi yaşamında sevinç ve rahat, iş hayatında muvaffakiyet manalarına da gelmiş olmaktadır. Rüyasından yeni bir otomobile binen yeni bir hane alabilir ve kalbına göre döşer. Kimi zaman da bu rüya yer değişikliğine, değişik bir şehre taşınmaya da yorulabilmektedir.

  Rüyada Otomobilin Çalınması

  Rüyada otomobilin çalınması kimi işlerinizde birtakım meşakkatlar yaşamanıza ve çalışmış olma yaşamınızda ortaya çıkacak aksaklıklara delalet etmektedir. Kimi bilginlere göre ise bu rüya sizden zorlayarak alımı yapılacak mala, paranın elden gitmiş olmasına, haram mal kazanmaya, gayri meşru gelire de yorulabilmektedir. Kimi zaman da bu rüya haksız sahip oltuğunuz kimi kazançlarınızın elinizden gideceğinin, size verilecek bir dersin de göstergesi olabilmektedir.

  Rüyada Otomobil Anahtarı Görmek

  Rüyada görmüş olunan otomobil anahtarı geneli vakit alacağınız taşınmaz ya da otomobilin işaretçisi olmaktadır. Bilhassa hanesi olmayan ve kirada oturanlar için bu rüya bu günlerde hane maliki olma manasına çıkar. Otomobil anahtarı dünya hayatınızda rahatlamış olmanıza, sorunlardan kurtulmanıza bilhassa maddi meselesi olanlar için bütün bu meşakkatları aşmaya yorumlanır.

  Rüyada Otomobil Hurdası Görmek

  Rüyada otomobil hurdası alan ya da onu satmış olan kimse kıymetsiz gibi gördüğü kimi mülklerden son derece fazla kar sağlar. Otomobil hurdası geneli defa size büyük paralar getirmiş olacak ve rahatlamış olmanızı sağlayacak gayrimenkule, kıymetsiz olan bir şeyin daha sonradan değer kazanmasına ve bu manada da sizlerin memnun bir hayat sürmüş olacağınıza delalet etmektedir.

  Rüyada Iraktan Kumandalı Otomobil Görmek

  Bu şekilde bir rüya kimi arzularınızın gerçeğe dönmesi olanaksız olduğunun ve kendisinize daha ulaşılabilir amaçlar koymuş olmanız gerektiğinin göstergesidir. Rüyası esnasında ıraktan kumandalı otomobil sürmüş olan şahıs gerçek hayatında geçimini zor yollardan ve kuvvetlikle sağlar; fakat bu çalışmalarının neticende yaşamının kalmış olan kısmında huzur eder.

  Rüyada Otomobil Kiralamak

  Rüyası esnasında otomobil kiralamış olmak, umumilikle emanete yorumlanır. Dolayısıyla bu şekilde bir rüya görmüş olan kimse yakın çevresinden bir şahıs bir laf ya da bir mal emanet eder. Şayet kiralamış olduğunuz otomobil ile kaza yapmış olarsanız bu emanete hıyanet edeceğinize; şayet kiralamış olduğunuz otomobili düzgün bir biçimde görürseniz bu sırrı dama saklamış olacağınıza işaret eder.

  Rüyada Otomobil Pazarı Görmek

  Rüyası esnasında otomobil pazarına giden ve oradan otomobil seçmiş olan şahıs esas yaşamında maddi ve manevi rahatlığa kavuşur. Bu rüya önünüze çıkmış olan fırsatları değerlendirirseniz pekçok güzel ve hayırlı olay yaşayacağınıza ve memnun bir yaşayacağınıza işaret etmektedir. Otomobil pazarında dolaşmış olan ama bir şey alım yapmayan kimse ise karşısına gelen fırsatlardan herhangi birisini seçim edemez ve dolayısıyla muvaffakiyetli olamaz. Kimi zaman da bu rüya benzer tercihine, yakında taliplerinizden biri ile evlenmiş olacağınıza delalet etmektedir.

  Rüyada Otomobil Kullanmış olan Bayan Görmek

  Bu rüya o bayanın kazanç sağlayacağına ve insanlarca tanınmış olup, sevilmiş olan bir makama ulaşmış olacağına delalet etmektedir. Kimi zaman da o kadının neslinden gelmiş olacak bir kişinin yükselmiş olmasına, bilhassa rüyayı gören kişi ile aralarında geçecek temasa ya da bahse konu olan insanın yanında çalışmış olacağına yorulmuş olabilir. Şayet otomobil sürmüş olan bayan yabancı biri ise rüyayı gören kişiye bir kadın eliyle ulaşmış olacak yardıma ve ihsana yorulmuş olabilir.

  Rüyada Otomobil Kullanmış olmanın Psikolojik Yorumu

  Rüyada otomobil kullanmış olan şahıs umumilikle özgürlüğüne düşkün ve her zaman huzur yaşamayı istemiş olan bir kimsedir. Bu rüya şuuraltınızdaki hür ruhu, gerçeklerden ve bütün sorunlardan feraha erme isteğinize su yüzüne çıkarır. Bu şekilde bir rüya görmüş olan kişi şayet hüzün içindeyse ya da başında herhangi bir sorun mevcutsa bütün bunlardan feraha ermek ve uzaklaşmış olmak için değişik yerlere gitmiş olmak ve mekân değişikliği yapmış olmak ister. Hayatında zorlu süreçlerden geçen ve diama sıkı çalışmış olması lazım olan kimseler için bu rüya artık rahatlamış olma dileğine ve memnun olma istekine yorumlanır. Otomobil kullanmış olmayı seve şahıslar içinse bu rüya içlerindeki bu isteğin dışavurumudur.

  in A