Rüyada otomobil yanması, gören şahsın yaşayacağı kimi maddi problemeler ya da iş yaşamında ortaya çıkacak sorunlu vakitlere tabir edilir. Bu rüyayı gören, çalışmış olmalarından dilediği mutlu edici bir sonucu sahip olamaz ya da mülkünden kimi eksilmeler olur. Otomobil yanması, hususi hayatınızda yaşayacağınız sorunların, benzeri ile tartışmış olan bir kişinin ya da kimi zaman da manevi manada bozulmaların, günah işlemiş olmanın de göstergesidir.  Rüyada Yanan Otomobile Binmek

  Rüyada yanan otomobile binen şahıs kendini bir riskli bir duruma atar. Bu rüya, yakında size ziyan vermiş olacak arkadaşlıklar edinmiş olacağınıza ve bu dostlarınız yüzünden birtakım tehlikeli işler yapmış olup neticesinde soruna girmiş olacağınıza delalet etmektedir. Kimi zaman da bu rüya büyük bir günah işlemiş olmaya delalet eder.

  Rüyada Yanan Otomobilin Sönmesi

  Bu şekilde bir rüya günahtan sonra tövbe etmeye, yapılan yanlış hareketlere duyulan pişmanlığa, dertten sonra ferahlamaya, bir riskli bir durumu bertaraf etmeye, başınıza gelmiş olacak kötü bir olaydan sonra her şeyin rayına girmesine, tehlikeli dostları terk etmeye, selamete ermeye ya da kurtuluşa delalet etmektedir.

  Rüyada Yanan Otomobilin Altında Kalmak

  Rüyada yanan bir otomobilin altında ezilen şahıs ziyan edeceği bir işe girer ya da iş yaşamında iflas eder. Bilhassa esnaflar için bu rüya muvaffakiyetsiz çalışmalara, yeni teşebbüslerin zararla sona ermesine, bile isteye kötülük işlemiş olmaya, insanlara kötülük eden ve düşmanlık beslemiş olan kötü niyetli bir şahsa, hususi hayatınızda yaşayacağınız sorunlara tabir edilir.

  Rüyada Otomobilin Patlaması

  Patlayan bir otomobil görmek bir musibetin ya da bir belanın işaretçisidir. Bu rüya görmüş olan kimse için bir ikazdır. Günahkâr kimseler için bu rüya günaha devam etmeleri halinde yaşayacakları soruna ve kötü bir durumla karşılaşacak kötü hadiselere; eskisinden farklı bir işe başlayanlara dikkatli olunması gerektiğine işaret olan bir rüyadır.

  Rüyada Otomobilin Kaza Geçirmesi

  Rüyada kaza geçiren araba malı yitirmeye, elden çıkmış olacak biraz paraya ya da iflas etmeye tabir edilir.

  in A