Rüyada otomobil yıkamış olmak, verilen lafı yerine getirmiş olmaya, bütün dileklerin gerçeğe dönmesine, yanlış hareketlerden dönmüş olmaya, hijyenik namusa, iyi niyete, günahlardan tövbe ederek yeni bir girişim yapacak olmaya, karşısına gelecek pekçok fırsata, tez zamanda ele gelecek maddi olanaklara, sorunlardan kurtuluşa erecek kadar para kazanmaya, güzel ve hayırlı bir yolculuğa delalet etmektedir. Kimi yorumculara göre de bu rüya iş yaşamında hayırlı para kazanmaya, geçimini güzel yollardan temin etmeye her çeşit çalışmalardan muvaffakiyetler sahip olmaya delalet etmektedir.  Rüyada Bol Köpükle Otomobil Yıkadığını Görmek

  Rüyası esnasında bol köpük içinde otomobil yıkayanın bu rüyası güzel ve hayra yorulur. Bu rüya aydınlık bir geleceğe, oldukça güzel bir hayata, çok iyi ve bolluklu bir evreye girildiğine, nefsini temizlemiş olmaya ve nefsinin arzularına uymaktan vazgeçmiş olmaya, güzel bir nesle, kendisinden gelmiş olacak hayırlı ve namuslu çocuklara delalet eder. Bu rüya bununla birlikte sevinç verici bir bilgi almak, kısa vadede umut ettiğine ulaşmış olmak, bütün meşakkatlardan feraha ererek yaşamında bembeyaz bir sayfa açmaktır. Kimilerine göre ise bu rüya boş işlerle uğraşmak, kendisine faydası olmayan bilim öğrenmek ve hayrını görmeyeceği kazanç sahip olmaktır.

  Rüyada Otomobil Sürdüğünü Görmek

  Rüyada otomobil sürmüş olmak makam ve mevkiye delalet etmektedir. Rüyası esnasında otomobil sürmüş olan tez zamanda çok iyi bir terfiye ulaşır ve tüm insanların gıpta edeceği bir düzeye gelir. Rüyada otomobil sürerken keyif alan bir insan hoşlanacağı ir yolculuğa çıkar ya da bulunduğu yeri terk ederek başka bir yere taşınır.

  Rüyada Devrilmiş Otomobil Görmek

  Kimi yorumculara göre bu rüya kısa müddetli başarısızlıklar, elden çıkmış olacak biraz para, çalışmış olma yaşamında başarısız olunmaya uğrama ya da beklediği ve istediği kimi şeylerin gerçekleşmemsidir. Kimi yorumculara göre ise talihin dönmüş olması, asla ummadığı bir şerefe ulaşmış olma ve makamın yükselmiş olmasına delalet etmektedir. Bu rüyayı gören istediği memuriyete de kavuşur.

  in A