Rüyada aranmış olmak, rüya sahibinin, günlük yaşam içinde karşı karşıya geleceği, önem derecesi çok yüksek olmayan ve hiçbir biçimde derin bir hüzüne neden olmayan sıkıntıya veya soruna işaret edilir. Aynı vakitde, rüyayı gören kişinin, son derece büyük hayaller kurduğu ve fazlaca arzuladığı mesleğe ulaşmış olmak için yola düşmesine ve bu uğurda çok miktarda sorun ile uğraşmasına delalet edilir.  Rüyada Polis Kısımından Aranmak

  Rüyada polis kısımından aranmış olmak, rüya sahibinin, iş yaşamında veya toplumsal yaşamında yaşanan bir sıkıntıdan dolayı son derece büyük bir soruna girmiş olmasına ve resmi bir kurum ile arasında bir problem yaşanmasına tabir edilir.

  Rüyada Maliye Kısımından Aranmak

  Rüyada maliye kısımından aranmış olmak, rüyayı gören kişinin, elde olmadan yaşanan parasal sorunlardan dolayı uzunca bir müddet zor durumda kalmış olmasına ve uğradığı ziyanın artmasına yorumlanır.

  Rüyada Asker Kısımından Aranmak

  Rüyada asker kısımından aranmış olmak, aile yaşamındaki sorumlulukların yerine getirilmemesinden dolayı son derece problemli ve sıkıntılı devirlere girileceğine tabir edilir.

  Rüyada İcra Dairesi Kısımından Aranmak

  Rüyada icra dairesi kısımından aranmış olmak, iş yaşamında açığa çıkacak sıkıntılardan dolayı çok miktarda borç alım yapmaya, alımı yapılan borcun ödenmesi lazım olan müddetinin aşılmasına ve bu sebeple uğranan ziyanın çok eskisinden daha da çok üzerinde bir ödeme yapacak olmaya delalet edilir.

  Rüyada Telefonla Aranmak

  Rüyada telefonla arama yapılan şahsın, iş yaşamında yaptığı iş ile alakalı olmak suretiyle almış olduğu eğitim yardımıyla son derece büyük muvaffakiyetler kazanarak meydana koyacağı çalışmalar ile çalıştığı yerin çok büyümesine ve isminin duyulup saygınlığının artmasına destek olarak bilim, irfan, mal ve mülk kazanacağına yorumlanır.

  Rüyada Bir Şeyi Aramak

  Rüyada bir şeyi arama yapmak, iş yaşamında harika ve dayanıklı bir yerlere gelmiş olarak yapılmak arzulanan ve hayali kurulan her şeyi gerçeğe dönüştürmeye ve kaygı ve korkulu durumlardan feraha ermeye yorumlanır.

  in A